Ramazan Bayramı Tarihlerinde Sene Sonu Gösteri Çalışmaları Hakkında

Değerli kursiyerlerimiz ,

Ramazan Bayramı dolayısıyla stüdyomuz 3 Haziran Pazartesi gününden itibaren 4-5-6 Haziran günlerine kadar tatil olacaktır. 7 Haziran Cuma günü ise derslerimiz kaldığımız yerden devam edecektir.

Ekran Resmi 2019-04-05 20.35.06.png

Sene sonu gösteri tarihimiz her sene olduğu gibi Devlet Tiyatroları tarafından belirlenmektedir ve temsil tarihinin resmi tatil olan bayram günlerine verilmesi mümkün değildir. En geç 23 Haziran olmak üzere, 1-2 Haziran ya da 8-9 Haziran (bayram önü ve arkası) hafta sonlarına temsil günü verilmesi ise olasılıklar dahilindedir.

Temsil günümüz için resmi ve nihai bilgi Devlet Tiyatroları tarafından tarafımıza Nisan ayı içerisinde iletilecektir.

Net bir bilgi bize ulaşana kadar, tatil hazırlıklarınızı yukarıdaki bilgilendirme ışığında yürütmenizi rica ediyoruz.




FAME Kupası'nın ardından...

Fotoğraf: Elif Buzlupınar @3.FAME Dans Sporu Kupası

Fotoğraf: Elif Buzlupınar @3.FAME Dans Sporu Kupası

Ankara Fame Dans Sporu Kupası organizasyonu ile 3. kez karşınızdaydık. FAME sporcuları ve sporcu velilerinden oluşan organizasyon ekibi olarak dans camiasını bir kez daha ağırlamış olmanın gururunu yaşıyoruz.

Yarışma hazırlık süreçleri boyunca desteklerini esirgemeyen FAME ailemize, antrenörlerimize, idarecilerimize, anne-babalarımıza, sporcularımıza, 

Kurulum ve toplanma aşamalarında emeklerini ortaya koyan sporcularımıza ve anne-babalarımıza,

Hakemlerimiz için en lezzetli atıştırmalıkları hazırlayan FAME annelerine,

ODTÜ GVO İdari Yönetimine ve güleryüzlü çalışkan personellerine,

Miniklerimizi en güzel hediyeler ile mutlu eden CABBAR Kırtasiye’ye,

Cuma-Cumartesi-Pazar günleri boyunca sağladığı yemekler için REVA Yemek’e,

Işık-Ses Sistemleri ile Kamera Çekimleri için WN Productions’a, 

İki gün boyunca sağlık servisleri için LÖSANTE’ye, 

Yarışma duyuruları sponsorumuz Radyo ODTÜ’ye,

Sunucularımız Başak ve Ceren’e,

Stant açarak yarışmamızı zenginleştiren Şakça, Glow-on-Stage ve T-dans’a,

Sabahın ilk saatlerinden gecenin sonuna kadar bizimle beraber yorulan fotoğraf sanatçılarımıza,

Yoğun programına rağmen yarışmamıza bizzat katılan başkanımız Tolgahan Çinkitaş ve TDSF Yönetimi’ne,

Etkinliğimize can veren dans camiasının sporcuları, antrenörleri, hakemleri ve kulüp yöneticilerine sonsuz teşekkürler.

Sporcularımızın aldıkları dereceler
Kulüplerarası Sırlama Yarışmaları
*
Kaan Polat-Dide Gözüyaşlı: Minikler 1 E1 6.lık
*Umut Yaman-Duru Nehir Gayretli: Minikler 2 D 3.lük
*Doruk Üstünay-Nehir Ulu: Yıldızlar 1 E 3.lük
*Yiğit Seğmen Akgül-Başak Okyay: Yıldızlar 1 C Latin 1.lik, Yıldızlar 1 C Standart 1.lik
*Mehmet Kaan Saraçoğlu-Melis Göksel: Yıldızlar 2 E 1.lik
*Tarık Yılmaz-Duru Karaca: Yıldızlar 2 C Latin 2.lik, Yıldızlar 2 C Standart 3.lük
*Batu Sandıraz-Nehir Çam: Yıldızlar 2 C Latin 3.lük, Yıldızlar 2 C Standart 2.lik
*Ulaş Irmak-Lidya Nil Güven: Yıldızlar 2 C Latin 5.lik, Yıldızlar 2 C Standart 5.lik
*Mert Fidan-Aylin Eda Ergün: Gençler E Latin 1.lik, Gençler E Standart 1.lik
*Berke Cem Özdemir-Heval Irmak Gayretli: Gençler C Latin 5.lik, Gençler D Standart 1.lik
*Yiğit Alemdaroğlu-Nehir Polat: Gençler C Latin 2.lik, Standart 1.lik
*Eren Çam-Sena Yılmaz: Gençler C Standart 4.lük
*Öykü Yılmaz/Barış Mehmet Zeytinci-Yetişkinler B Standart:1.lik

Ulusal Sıralama Yarışmaları
Tarık Yılmaz-Duru Karaca: Yıldızlar 2 Latin 3.lük, Yıldızlar 2 Standart 5.lik
Batu Sandıraz-Nehir Çam: Yıldızlar 2 Latin 5.lik, Yıldızlar 2 Standart 4.lük
Ulaş Irmak-Lidya Nil Güven: Yıldızlar 2 Latin 7.lik, Yıldızlar 2 Standart 6.lık
Mert FidanAylin Eda Ergün: Gençler Latin 11.lik, Gençler Standart 8.lik
Yiğit Alemdaroğlu-Nehir Polat: Gençler Latin 6.lık, Gençler Standart 1.lik
Berke Cem Özdemir-Heval Irmak Gayretli: Gençler Latin 10.luk-Gençler Standart 6.lık
Eren Çam-Sena Yılmaz: Gençler Standart 7.lik
Berk Can Aydoğan-Duru Karataş: Gençler Latin 4.lük-Gençler Standart 3.lük

3. FAME Dans Sporu Kupası

famecup2019-instagram.jpg

Ankara FAME Dans Sporu Kupası, TDSF çatısı altında ODTÜ Geliştirme Vakfı Okulları’nın katkısıyla 16-17 Mart tarihlerinde üçüncü kez düzenleniyor.

Etkinlik ile ilgili haberlere ilgili facebook sayfasından ulaşabilirsiniz: https://www.facebook.com/famedanssporukupasi/

Türkiye Şampiyonası'nın ardından...

DSCF4648.jpg

9-10 Şubat 2019 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenen Kulüplerarası Sıralama Yarışmaları ve Türkiye Şampiyonası’na toplamda 17 çiftimiz ile katıldık. Katıldığımız her bir kategoride bizleri başarıyla temsil eden sporcularımıza, onların sonsuz destekçisi ailelerine ve 2 gün boyunca tüm emeklerini ortaya koyan antrenörlerimize teşekkür ederiz.

Gençler Standart’ta ve Yıldızlar-1 Standart’ta Türkiye şampiyonluğuna uzanan sırasıyla Yiğit-Nehir ve Yiğit-Başak’ı, Yetişkin Standart İkincileri Barış-Öykü ve Yıldızlar-1 Latin İkincileri Yiğit-Başak’ı, Minikler-2 Standart’ın Türkiye Üçüncüleri Yiğit-Zeynep ve Gençler Standart’ın Türkiye üçüncüleri Berkcan-Duru’yu gönülden kutluyoruz.

WhatsApp Image 2019-02-14 at 14.17.07.jpeg

Bu yarışma ile kendi yaş gruplarında B klasmana yükselen Barış-Öykü ve C klasmana yükselen Arda-Alara’yı da ayrıca tebrik ederiz.

16-17 Mart tarihinde evsahipliğini yapacağımız Ankara FAME Dans Sporu Kupası’nda görüşmek üzere!

Sporcularımızın aldıkları dereceler:
KULÜPERARASI Sıralama Yarışmaları Sonuçları
❤️Kaan-Dide: Minikler1-E1 Klas 5.lik
❤️Efe-Nil: Minikler2-E2 6.lık
❤️Yiğit-Zeynep: Minikler2-E Klas 2.lik
❤️Umut-Duru: Minikler2-D 2.lik
❤️Doruk-Nehir: Yıldızlar1-E 3.lük
❤️Yiğit-Başak: Yıldızlar1-C Latin 1.lik, Yıldızlar1-C Standart 2.lik
❤️Ulaş-Lidya: Yıldızlar2-C Latin 6.lık, Yıldızlar2-C Standart 5.lik
❤️Arda-Alara: Yıldızlar2-D 3.lük
❤️Kaan-Melis: Yıldızlar2-E 2.lik
❤️Atakan-Derin: Gençler E Latin 7.lik, Gençler E Standart 5.lik
❤️Tarık-Duru: Yıldızlar2-C Latin 3.lük, Yıldızlar2-C Standart 4.lük
❤️Batu-Nehir: Yıldızlar2-C Latin 4.lük, Yıldızlar2-C Standart 3.lük
❤️Mert-Aylin: Gençler E Latin 5.lik, Gençler E Standart 1.lik
❤️Cem-Irmak: Gençler C Latin 3.lük
❤️Yiğit-Nehir: Gençler C Latin 2.lik, Gençler C Standart 1.lik
❤️Eren-Sena: Gençler C Standart 4.lük
❤️Barış-Öykü: Yetişkinler C Standart 1.lik


Türkiye Şampiyonası Sonuçları:
❤️Yiğit-Zeynep: Minikler2 Latin 4.lük, Minikler2 Standart Türkiye 3.sü
❤️Umut-Duru: Minikler2 Latin 5.lik, Minikler2 Standart 5.lik
❤️Doruk-Nehir: Yıldızlar1 Standart Yarı Final
❤️Yiğit-Başak: Yıldızlar1 Latin Türkiye 2.si, Yıldızlar1 Standart Türkiye Şampiyonları
❤️Ulaş-Lidya: Yıldızlar2 Latin Yarı Final, Yıldızlar2 Standart 8.lik
❤️Arda-Alara: Yıldızlar2 Latin Çeyrek Final, Yıldızlar2 Standart 9.luk
❤️Tarık-Duru: Yıldızlar2 Latin 5.lik, Yıldızlar2 Standart 6.lık
❤️Batu-Nehir: Yıldızlar2 Latin 8.lik, Yıldızlar2 Standart 5.lik
❤️Mert-Aylin: Gençler Latin Çeyrek Final, Gençler Standart 8.lik
❤️Cem-Irmak: Gençler Latin Yarı Final, Gençler Standart 6.lık
❤️Yiğit-Nehir: Gençler Latin 5.lik, Gençler Standart Türkiye Şampiyonları
❤️Berkcan-Duru: Gençler Latin 4.lük, Gençler Standart Türkiye 3.leri
❤️Eren-Sena: Gençler Standart Yarı Final
❤️Barış-Öykü: Yetişkinler Standart Türkiye 2.leri

TDSF 2018-2019 1. Etap Yarışması'nın ardından

nesibe aydın kupası.jpg

2018-2019 Dans sporu sezonun ilk yarışması, 13 Ocak 2019 Cumartesi günü Ankara Nesibe Aydın Okulları'nda gerçekleşti. Biz de FAME DSK olarak farklı yaş gruplarından 17 çift sporcumuz ile yarışmadaydık 😊

Her yaş grubunda, hem latin hem standart branşında yer alan sporcularımızı ve onları yetiştiren eğitmenlerimizi tebrik ediyor, yarışma boyunca sporcuları destekleyen sporcu yakınlarına ve dans severlere teşekkür ediyoruz. 

Bu zorlu organizasyon 4 yıldır başarı ile sürdüren Nesibe Aydın Eğitim Kurumları'na ve eğitmenlerine de emekleri için teşekkür ederiz.

Sporcularımızın aldıkları sonuçlar:

KULÜPERARASI Sıralama Yarışmaları Sonuçları
❤️Kaan-Dide: Minikler1-E1 Klas 2.lik
❤️Efe-Nil: Minikler2-E2 3.lük
❤️Yiğit-Zeynep: Minikler2-E Klas 2.lik
❤️Umut-Duru: Minikler2-D 3.lük
❤️Doruk-Nehir: Yıldızlar1-E 3.lük
❤️Yiğit-Başak: Yıldızlar1-C Latin 1.lik, Yıldızlar1-C Standart 1.lik
❤️Ulaş-Lidya: Yıldızlar2-D Latin 2.lik
❤️Arda-Alara: Yıldızlar2-D Latin 3.lük
❤️Atilla-Doğa: Yıldızlar2-D Latin 5.lik
❤️Tarık-Duru: Yıldızlar2-C Latin 3.lük, Yıldızlar2-C Standart 3.lük
❤️Batu-Nehir: Yıldızlar2-C Latin 4.lük, Yıldızlar2-C Standart 2.lik
❤️Mert-Aylin: Gençler E Latin 2.lik, Gençler E Standart 1.lik
❤️Cem-Irmak: Gençler C Latin 3.lük
❤️Yiğit-Nehir: Gençler C Latin 1.lik, Gençler C Standart 1.lik
❤️Eren-Sena: Gençler C Standart 3.lük
❤️Barış-Öykü: Yetişkinler C Standart 2.lik

ULUSAL Sıralama Yarışmaları Sonuçları:
❤️Ulaş-Lidya: Yıldızlar2 Latin 8.lik, Yıldızlar2 Standart 8.lik
❤️Arda-Alara: Yıldızlar2 Latin 9.luk, Yıldızlar2 Standart 7.lik
❤️Tarık-Duru: Yıldızlar2 Latin 6.lık, Yıldızlar2 Standart 5.lik
❤️Batu-Nehir: Yıldızlar2 Latin 7.lik, Yıldızlar2 Standart 4.lük
❤️Mert-Aylin: Gençler Latin 10.luk, Gençler Standart 6.lık
❤️Cem-Irmak: Gençler Latin 7.lik, Gençler Standart 4.lük
❤️Yiğit-Nehir: Gençler Latin 3.lük, Gençler Standart 1.lik
❤️Berkcan-Duru: Gençler Latin 4.lük, Gençler Standart 2.lik
❤️Eren-Sena: Gençler C Standart 5.lik
❤️Barış-Öykü: Yetişkinler Standart 2.lik

Serbest Stil Kış Dans Kampı

serbest-stil-dans-kampi-afis-small.jpg

Serbest stilin kalbi Fame Dans'ta atıyor!

28 - 29 Ocak 2019 tarihlerinde FAME merkez stüdyomuzda gerçekleştireceğimiz Serbest Stil Dans Kampı için kayıtlarımız başlamıştır. Ayrıntılı bilgi için ve kayıt için stüdyomuzu arayınız.

*Kampın taslak olarak hazırlanan program içeriğini aşağıda görebilirsiniz.

Adsız.png

Klasik Bale-Jazz Funk Kış Dans Kampı

bale-jazz-kampi-sosyal-medya.jpg

En güzel tatil dans dolu tatildir!

30-31 Ocak 2019 tarihlerinde FAME merkez stüdyomuzda gerçekleştireceğimiz Klasik Bale & Jazz Kampı için kayıtlarımız başlamıştır. Ayrıntılı bilgi için ve kayıt için stüdyomuzu arayınız.

*Kampın taslak olarak hazırlanan program içeriğini aşağıda bulabilirsiniz.

bale&jazz kamp taslak program internet duyurusu.png

KLASİK BALE Sınıflarının Dikkatine!

Eğitmenimiz Çağla Cabbar’ın 22 - 23 Aralık tarihlerindeki Bilfen Okullarındaki Veli Toplantısında görevli olması nedeniyle iptal edilecek dersler ve bu sınıflarımızın telafi dersleri aşağıda duyurulmuştur.

  • MAVİ SINIF
    22 Aralık Cumartesi Dersi İptal;
    Telafi dersi 30 Aralık Pazar 10.30-11.30 (alt salon)

  • MOR SINIF
    22 Aralık Cumartesi Dersi İptal;
    Telafi dersi 16 Aralık Pazar 10.30-11.45 (alt salon)

  • LİLA SINIF
    22 Aralık Cumartesi Dersi İptal; Telafi dersi 05 Ocak Cumartesi 18.30-20.00 (üst salon)

  • SİYAH SINIF
    23 Aralık Pazar Dersi İptal; Telafi dersi 22 Aralık Cumartesi 18.30-20.00 (üst salon)

Ankara Kış Dans Kampı

Yılın o zamanı geldi!

Geleneksel Ankara Kış Dans Sporu Kampı, Türk ve yabancı eğitmenlerin katılımı ile Latin ve Standart branşlarında 25-29 Ocak 2019 tarihleri arasında gerçekleşiyor.

Dans sporu grup ve özel derslerinin yanı sıra pilates/kardiyo, klasik bale, yoga ve müzik eğitimleri ile de desteklenecek kamp boyunca temalı Latin-Standart akışları ve Team-match yarışması da yer alacak.

Ayrıntılı bilgi için info@famedans.com.tr.

Keyifli Danslar!

wintercamp2019-socialmedia.jpg

Cumhuriyet Kupası'ndan Mutlu sonuçlar

Dünyanın en prestijli yarışmaları arasında yer alan Cumhuriyet Kupası/Metu Open, 3-4 Kasım 2018 tarihlerinde 17. kez gerçekleştirildi. 
Minikler1’den Yetişkinlere kadar her yaş grubunda sahnede yer alan 14çiftimizi, gururla ve keyifle seyrettik; hem danslarından hem de sonuçlarından mutlu şekilde salondan ayrıldık! Etkinliği düzenleyen METU OPEN Organizasyon komitesine yoğun emekleri ve eşsiz misafirperverlikleri için teşekkür ederiz.

2 gün boyunca sabahın erken saatlerinde yarışmaya hazırlanmaya başlayan ve pistte ter döken sporcularımıza, onların her anına yardımcı ve sonsuz destekçileri ebeveynlerimize, sporcularımızı en iyi şekilde piste hazırlayan antrenörlerimize teşekkür ederiz. Bu büyük takımların her bir parçası uyumlu çalışınca sonuçlar da bir o kadar iyi oluyor :) Bazı yaş gruplarında hem kendi hem de bir üst yaş gruplarında da yarışan sporcularımızın aldıkları dereceleri aşağıda bulabilirsiniz.

Etkinliğin öne çıkan haberi olarak Minikler1-Latin Şampiyonlarımız Yiğit-Zeynep ve Minikle2-Standart Şampiyonlarımız Yiğit-Basak’ı da ayrıca tebrik ederiz :)

Fotoğraflar: Bülent Öztürk, Alper Es, Ahmet Özkan

FAME DSK SPORUCLARININ SONUÇLARI:
❤️Yiğit-Zeynep
Minikler1-Latin Şampiyonu
Minikler1-Standart 2.lik
Minikler2-Latin 5.lik
Minikler2-Standart 4.lük

❤️Doruk-Nehir
Minikler2-Latin çeyrek final
Minikler2-Standart 10.luk

❤️Efe-Nil
Minikler2-Latin çeyrek final
Minikler2-Standart çeyrek final

❤️Umut-Duru
Minikler2-Latin yarı final
Minikler2-Standart yarı final

❤️Yiğit-Başak
Minikler2-Latin 3.lük
Minikler2-Standart Şampiyonu
WDSF Yıldızlar1-Latin 5.lik
WDSF Yıldızlar1-Standart 2.lik

❤️Tarık-Duru
WDSF Yıldızlar1-Latin 7.lik
WDSF Yıldızlar1-Standart 6.lık
WDSF Yıldızlar2-Latin 10.luk
WDSF Yıldızlar2-Standart 14.lük

❤️Batu-Nehir
WDSF Yıldızlar1-Latin 11.-12.lik
WDSF Yıldızlar1-Standart 5.lik
WDSF Yıldızlar2-Latin 13.lük
WDSF Yıldızlar2-Standart 8.lik

❤️Ulaş-Lidya
WDSF Yıldızlar2-Latin 17.-18.lik
WDSF Yıldızlar2-Standart 12.lik
WDSF Gençler-Latin 20.-21.lik
WDSF Gençler-Standart 9.-11.lik

❤️Arda-Alara
WDSF Yıldızlar2-Latin 21.lik
WDSF Yıldızlar2-Standart 10.luk
WDSF Gençler-Latin 20.-21.lik
WDSF Gençler-Standart 9.-11.lik

❤️Cem-Irmak
WDSF Yıldızlar2-Latin 16.lık
WDSF Yıldızlar2-Standart 13.lük
WDSF Gençler-Latin 18.lik
WDSF Gençler-Standart 9.-11.lik

❤️Mert-Aylin
WDSF Yıldızlar2-Latin 23.lük
WDSF Yıldızlar2-Standart 11.lik

❤️Berkcan-Duru
WDSF Gençler-Latin 8.lik
WDSF Gençler-Standart 4.lük
WDSF Open Standart- 8.lik
WDSF World Open Latin- 37.-39.luk

❤️Eren-Sena
WDSF Gençler-Standart 12.lik
WDSF Open-Standart 19.luk

❤️Barış-Öykü
WDSF Open-Standart 10.-12.lik

 
IMG-20181103-WA0014.jpg

Yiğit&Nehir, Çifte Temsilde!

IMG-20181013-WA0036.jpg

Milli sporcularımız Yiğit Alemdaroğlu ve Nehir Polat, önce 13Ekim tarihinde İspanya’nın Bilbao kentinde düzenlenen Yıldızlar2-Latin Dünya Şampiyonasında; 3 hafta sonrasında ise bu kez Romanya’nın Sibiu kentindeki Yıldızlar2-Standart Dünya Şampiyonasında ülkemizi temsil ettiler.

İlk yarışmada , 70 çift arasından 37.lik alan sporcularımız, Standart Şampiyonasında ise 67 çift arasından 40.lık elde ettiler.

Sporcularımızı, onların daimi destekçisi ailelerini ve antrenörlerini tebrik ederiz.

IMG-20181104-WA0034.jpg

Urban Famely: Dansçı Seçmeleri

fame-hiphop-sosyalmedya-2018.jpg

Urban Famely yeni takım arkadaşlarını arıyor!

Fame HipHop takımı "Urban Famely", 13 Ekim 2018 Saat 19.00da yapılacak seçmeler ile yeni dansçıları bünyesine katmaya hazır. Siz de en az 1 yıl hiphop deneyimine sahipseniz ve 16 yaşın üstündeyseniz aramıza katılın, şovlara ve yarışmalara hazırlanın! 😎😎


URBAN FAMELY-HİPHOP TAKIMI Kuralları

*Adaylar 16 yaş ve üstü, en az 1 yıl hiphop ya da jazz-funk branşlarında eğitim almış olmalıdır.

*Seçmeler esnasında adaylara kısa bir rutin gösterilecek ve bunu en iyi şekilde göstermeleri beklenecektir. Vücut koordinasyonu, duruş, ritim algısı ve karakterizasyon gözlemlenecek kriterler olacaktır.

*Seçilen adaylar haftada 1 saat bir altyapı sınıfında ve haftada 1 saat takım dersinde olmak üzere en az 2 saat eğitim alacaklardır.

*Seçilen adayların 1 saatlik hiphop takımı dersleri, FAME DSK tarafından %50 burslu olarak ücretlendirilecektir.

*Seçilen dansçılar, Türkiye Dans Sporları Federasyonu'ndan (TDSF) lisanslı sporcu olarak FAME DSK adına ulusal yarışmalarda yarışacaklardır.

*Seçilen dansçılar eğitimleri boyunca hiphop takımı derslerine en az %80 oranında katılmakla yükümlüdürler.

*Seçmeler tüm Ankara'ya açıktır

Zafer Kupası-WDSF Adana Open

adana open.jpg

1-2 Eylül tarihlerinde Casa De La Danza Dans Evi tarafından organize edilen Zafer Kupası ile dans sporu sezonu sona erdi. Biz de FAME DSK olarak turnuvanın ilk gününde ulusal, ikinci gününde ise uluslararası yarışmalarda toplam 10 çiftimiz ile sahnedeydik.

Sezonun son yarışmasında ve sahada bulunan sporcularımızı tebrik eder, onların velilerine, alkışlarını eksik etmeyen seyircilere ve organizasyonun evsahibi Casa De La Danza adına Burcu Doruk'a çok teşekkür ederiz.

KULÜPLERARASI SIRALAMA YARIŞMALARI
Yiğit-Zeynep, Minikler1E 2.lik
Batu-Cemre, Minikler1E 4.lük
Efe-Nil, Minikler2-E2 2.lik
Yiğit-Basak, Minikler2-D 1.lik
Batu-Nehir, Yıldızlar1-C Standart 2.lik
Mert-Aylin, Yıldızlar2-E 1.lik
Ulaş-Lidya, Yıldızlar2-D 1.lik
Arda-Alara, Yıldızlar2-D 2.lik
Yigit-Nehir, Yıldızlar2-C Latin 1.lik, Yıldızlar2-C Standart 1.lik
Berkcan-Duru, Gençler A Latin 2.lik

ULUSAL SIRALAMA YARIŞMALARI
Ulaş-Lidya, Yıldızlar2-Standart 5.lik, Yıldızlar2 Latin 6.lık
Arda-Alara, Yıldızlar2-Standart 4.lük, Yıldızlar2 Latin 7.lik
Yigit-Nehir, Yıldızlar2-Standart 1.lik, Yıldızlar2 Latin 1.lik
Berkcan Duru, Gençler-Standart 1.lik, Gençler Latin 2.lik

ULUSLARARASI ZAFER KUPASI
Yiğit-Zeynep, Minikler Standart Yarı Final, Minikler Latin Yarı Final
Batu-Cemre, Minikler Standart Çeyrek Final, Minikler Latin Çeyrek Final
Yiğit-Basak, Minikler Standart 2.lik, Minikler Latin 3.lük
Batu-Nehir, Yıldızlar2 Standart 6.lık
Ulaş-Lidya, Yıldızlar2 Standart Yarı Final, Yıldızlar2 Latin Yarı Final
Arda-Alara, Yıldızlar2 Standart Yarı Final, Yıldızlar2 Latin Çeyrek Final
Yigit-Nehir, Yıldızlar2 Standart 1.lik, Yıldızlar2 Latin 2.lik
Berkcan-Duru, Gençler Latin 8.lik

Klasik Bale Kampı

Bale Kampı Afiş.jpg

 Yaz tatilini dans ve müzikle yolcu etmeye hazır mısınız?
Klasik bale öğrencilerimiz ile sezona hızlı bir başlangıç yapıyoruz! 

Uzun yıllardır emek vererek kendilerini klasik bale dalında geliştiren öğrencilerimizin bu gelişim düzeylerini artırmak amacıyla bale ve balenin alt dallarından streching, jazz-funk, drama ve ritim derslerinden oluşan bir kamp programı düzenliyoruz. 

Klasik bale tekniklerini geliştirirken aynı zamanda eğlenceli zaman geçirebilecekleri bir kamp programı onlar için hem yeni sezona hazırlık hem de  hızlı bir ilerleme süreci olacak!

* 7-12 yaş aralığındaki öğrencilerimiz için hazırlanan kamp programımıza kayıt olmak için lütfen stüdyomuzu arayınız.

 

YENİ SEZON KAYITLARI BAŞLIYOR !

indir.jpg

01 Eylül 2018 günü başlayacak yeni sezonumuzda Klasik Bale, Jazz-Funk ve Hip Hop branşlarının geçen sezon kursiyerlerimizin programları ile yeni başlayacak başlangıç seviye kurslarımızın programları ve ücretleri düzenlenmiştir.
Yeni sezondaki ders programını detayları ile birlikte en kısa zamanda paylaşacağız.

2018 -2019 SEZONU KAYITLARI ERKEN KAYIT İNDİRİMİ

·  18 Ağustos tarihine kadar yapılan kayıtlarda erken kayıt indirim uygulanacaktır.

·   Erken kayıt indirimi, kurs ödemelerinin geçen sezon ücretlerine tabii olarak alınmasıdır.

·   Erken kayıt indirimi sadece, belirtilen tarih aralığında eft, kredi kartı ya da nakit olarak ödeme yapıldığında geçerli olacaktır.

·   Erken kayıt indirimi, 18 Ağustos'a kadar yapılan tüm ödemelerde geçerlidir. Yani, 18 Ağustos'a kadar bütün sezonun ödemesi yapılırsa, kursiyerin tercihine göre 1. Dönem ya da tüm sezon gecen sezon ücretinden alınabilir. (fakat sezon içinde ücret iadesi söz konusu değildir)

* Öğrenci sınıf kontenjanını kaybetmemek için en geç 01 Eylül 2018 tarihine kadar kayıt yaptırmalıdır.

Detaylı bilgi için ofisimize ulaşabilirsiniz.

Keyifli bir dans sezonu dileriz!

6.ETAP YARIŞMASI

26 Mayıs 2018 Cumartesi günü Bodrum Muğla da gerçekleşen 6.Etap yarışmasında FAME DSK olarak farklı yaş gruplarından 10 çift sporcumuz ile yarışmadaydık. :)

Yarışmaya katılan tüm sporcuları kutlar ve başarılarının devamını dileriz.

*Kulüplerarası Sıralama Yarışmaları Sonuçları 

  • Kuzey&Alya: Minikler 1 E 1 6.lık
  • Yiğit&Cemre: Minikler 1 E 2.lik 
  • Çınar&Tayra: Minikler 2 D 6lık
  • Demir&Melis: Yıldızlar 1 D 6.lık
  • Batu&Nehir: Yıldızlar 1 C Standart 1.lik
  • Ulaş&Lidya: Yıldızlar 2 D 2 lik 
  • Arda&Alara: Yıldızlar 2 D 3.lük 
  • Eren&Sena: Gençler D Standart 2.lik
  • Berkcan&Duru: Gençler A Latin 2.lik-Standart 2.lik

*Ulusal Sıralama Yarışmaları Sonuçları

  • Berkcan&Duru: Gençler Latin ve Standart 2.lik
  • Eren&Sena: Gençler Standart 5.lik
  • Yiğit&Nehir: Yıldızlar 2 Latin ve Standart 1.lik
  • Ulaş&Lidya: Yıldızlar 2 Latin 7.lik/Standart 5.lik
  • Arda&Alara: Yıldızlar 2 Latin 9.luk/Standart 4.lük
WhatsApp Image 2018-07-19 at 14.36.50.jpeg