Türkiye Şampiyonası'nın ardından...

DSCF4648.jpg

9-10 Şubat 2019 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenen Kulüplerarası Sıralama Yarışmaları ve Türkiye Şampiyonası’na toplamda 17 çiftimiz ile katıldık. Katıldığımız her bir kategoride bizleri başarıyla temsil eden sporcularımıza, onların sonsuz destekçisi ailelerine ve 2 gün boyunca tüm emeklerini ortaya koyan antrenörlerimize teşekkür ederiz.

Gençler Standart’ta ve Yıldızlar-1 Standart’ta Türkiye şampiyonluğuna uzanan sırasıyla Yiğit-Nehir ve Yiğit-Başak’ı, Yetişkin Standart İkincileri Barış-Öykü ve Yıldızlar-1 Latin İkincileri Yiğit-Başak’ı, Minikler-2 Standart’ın Türkiye Üçüncüleri Yiğit-Zeynep ve Gençler Standart’ın Türkiye üçüncüleri Berkcan-Duru’yu gönülden kutluyoruz.

WhatsApp Image 2019-02-14 at 14.17.07.jpeg

Bu yarışma ile kendi yaş gruplarında B klasmana yükselen Barış-Öykü ve C klasmana yükselen Arda-Alara’yı da ayrıca tebrik ederiz.

16-17 Mart tarihinde evsahipliğini yapacağımız Ankara FAME Dans Sporu Kupası’nda görüşmek üzere!

Sporcularımızın aldıkları dereceler:
KULÜPERARASI Sıralama Yarışmaları Sonuçları
❤️Kaan-Dide: Minikler1-E1 Klas 5.lik
❤️Efe-Nil: Minikler2-E2 6.lık
❤️Yiğit-Zeynep: Minikler2-E Klas 2.lik
❤️Umut-Duru: Minikler2-D 2.lik
❤️Doruk-Nehir: Yıldızlar1-E 3.lük
❤️Yiğit-Başak: Yıldızlar1-C Latin 1.lik, Yıldızlar1-C Standart 2.lik
❤️Ulaş-Lidya: Yıldızlar2-C Latin 6.lık, Yıldızlar2-C Standart 5.lik
❤️Arda-Alara: Yıldızlar2-D 3.lük
❤️Kaan-Melis: Yıldızlar2-E 2.lik
❤️Atakan-Derin: Gençler E Latin 7.lik, Gençler E Standart 5.lik
❤️Tarık-Duru: Yıldızlar2-C Latin 3.lük, Yıldızlar2-C Standart 4.lük
❤️Batu-Nehir: Yıldızlar2-C Latin 4.lük, Yıldızlar2-C Standart 3.lük
❤️Mert-Aylin: Gençler E Latin 5.lik, Gençler E Standart 1.lik
❤️Cem-Irmak: Gençler C Latin 3.lük
❤️Yiğit-Nehir: Gençler C Latin 2.lik, Gençler C Standart 1.lik
❤️Eren-Sena: Gençler C Standart 4.lük
❤️Barış-Öykü: Yetişkinler C Standart 1.lik


Türkiye Şampiyonası Sonuçları:
❤️Yiğit-Zeynep: Minikler2 Latin 4.lük, Minikler2 Standart Türkiye 3.sü
❤️Umut-Duru: Minikler2 Latin 5.lik, Minikler2 Standart 5.lik
❤️Doruk-Nehir: Yıldızlar1 Standart Yarı Final
❤️Yiğit-Başak: Yıldızlar1 Latin Türkiye 2.si, Yıldızlar1 Standart Türkiye Şampiyonları
❤️Ulaş-Lidya: Yıldızlar2 Latin Yarı Final, Yıldızlar2 Standart 8.lik
❤️Arda-Alara: Yıldızlar2 Latin Çeyrek Final, Yıldızlar2 Standart 9.luk
❤️Tarık-Duru: Yıldızlar2 Latin 5.lik, Yıldızlar2 Standart 6.lık
❤️Batu-Nehir: Yıldızlar2 Latin 8.lik, Yıldızlar2 Standart 5.lik
❤️Mert-Aylin: Gençler Latin Çeyrek Final, Gençler Standart 8.lik
❤️Cem-Irmak: Gençler Latin Yarı Final, Gençler Standart 6.lık
❤️Yiğit-Nehir: Gençler Latin 5.lik, Gençler Standart Türkiye Şampiyonları
❤️Berkcan-Duru: Gençler Latin 4.lük, Gençler Standart Türkiye 3.leri
❤️Eren-Sena: Gençler Standart Yarı Final
❤️Barış-Öykü: Yetişkinler Standart Türkiye 2.leri

TDSF 2018-2019 1. Etap Yarışması'nın ardından

nesibe aydın kupası.jpg

2018-2019 Dans sporu sezonun ilk yarışması, 13 Ocak 2019 Cumartesi günü Ankara Nesibe Aydın Okulları'nda gerçekleşti. Biz de FAME DSK olarak farklı yaş gruplarından 17 çift sporcumuz ile yarışmadaydık 😊

Her yaş grubunda, hem latin hem standart branşında yer alan sporcularımızı ve onları yetiştiren eğitmenlerimizi tebrik ediyor, yarışma boyunca sporcuları destekleyen sporcu yakınlarına ve dans severlere teşekkür ediyoruz. 

Bu zorlu organizasyon 4 yıldır başarı ile sürdüren Nesibe Aydın Eğitim Kurumları'na ve eğitmenlerine de emekleri için teşekkür ederiz.

Sporcularımızın aldıkları sonuçlar:

KULÜPERARASI Sıralama Yarışmaları Sonuçları
❤️Kaan-Dide: Minikler1-E1 Klas 2.lik
❤️Efe-Nil: Minikler2-E2 3.lük
❤️Yiğit-Zeynep: Minikler2-E Klas 2.lik
❤️Umut-Duru: Minikler2-D 3.lük
❤️Doruk-Nehir: Yıldızlar1-E 3.lük
❤️Yiğit-Başak: Yıldızlar1-C Latin 1.lik, Yıldızlar1-C Standart 1.lik
❤️Ulaş-Lidya: Yıldızlar2-D Latin 2.lik
❤️Arda-Alara: Yıldızlar2-D Latin 3.lük
❤️Atilla-Doğa: Yıldızlar2-D Latin 5.lik
❤️Tarık-Duru: Yıldızlar2-C Latin 3.lük, Yıldızlar2-C Standart 3.lük
❤️Batu-Nehir: Yıldızlar2-C Latin 4.lük, Yıldızlar2-C Standart 2.lik
❤️Mert-Aylin: Gençler E Latin 2.lik, Gençler E Standart 1.lik
❤️Cem-Irmak: Gençler C Latin 3.lük
❤️Yiğit-Nehir: Gençler C Latin 1.lik, Gençler C Standart 1.lik
❤️Eren-Sena: Gençler C Standart 3.lük
❤️Barış-Öykü: Yetişkinler C Standart 2.lik

ULUSAL Sıralama Yarışmaları Sonuçları:
❤️Ulaş-Lidya: Yıldızlar2 Latin 8.lik, Yıldızlar2 Standart 8.lik
❤️Arda-Alara: Yıldızlar2 Latin 9.luk, Yıldızlar2 Standart 7.lik
❤️Tarık-Duru: Yıldızlar2 Latin 6.lık, Yıldızlar2 Standart 5.lik
❤️Batu-Nehir: Yıldızlar2 Latin 7.lik, Yıldızlar2 Standart 4.lük
❤️Mert-Aylin: Gençler Latin 10.luk, Gençler Standart 6.lık
❤️Cem-Irmak: Gençler Latin 7.lik, Gençler Standart 4.lük
❤️Yiğit-Nehir: Gençler Latin 3.lük, Gençler Standart 1.lik
❤️Berkcan-Duru: Gençler Latin 4.lük, Gençler Standart 2.lik
❤️Eren-Sena: Gençler C Standart 5.lik
❤️Barış-Öykü: Yetişkinler Standart 2.lik

Serbest Stil Kış Dans Kampı

serbest-stil-dans-kampi-afis-small.jpg

Serbest stilin kalbi Fame Dans'ta atıyor!

28 - 29 Ocak 2019 tarihlerinde FAME merkez stüdyomuzda gerçekleştireceğimiz Serbest Stil Dans Kampı için kayıtlarımız başlamıştır. Ayrıntılı bilgi için ve kayıt için stüdyomuzu arayınız.

*Kampın taslak olarak hazırlanan program içeriğini aşağıda görebilirsiniz.

Adsız.png

Klasik Bale-Jazz Funk Kış Dans Kampı

bale-jazz-kampi-sosyal-medya.jpg

En güzel tatil dans dolu tatildir!

30-31 Ocak 2019 tarihlerinde FAME merkez stüdyomuzda gerçekleştireceğimiz Klasik Bale & Jazz Kampı için kayıtlarımız başlamıştır. Ayrıntılı bilgi için ve kayıt için stüdyomuzu arayınız.

*Kampın taslak olarak hazırlanan program içeriğini aşağıda bulabilirsiniz.

bale&jazz kamp taslak program internet duyurusu.png

KLASİK BALE Sınıflarının Dikkatine!

Eğitmenimiz Çağla Cabbar’ın 22 - 23 Aralık tarihlerindeki Bilfen Okullarındaki Veli Toplantısında görevli olması nedeniyle iptal edilecek dersler ve bu sınıflarımızın telafi dersleri aşağıda duyurulmuştur.

  • MAVİ SINIF
    22 Aralık Cumartesi Dersi İptal;
    Telafi dersi 30 Aralık Pazar 10.30-11.30 (alt salon)

  • MOR SINIF
    22 Aralık Cumartesi Dersi İptal;
    Telafi dersi 16 Aralık Pazar 10.30-11.45 (alt salon)

  • LİLA SINIF
    22 Aralık Cumartesi Dersi İptal; Telafi dersi 05 Ocak Cumartesi 18.30-20.00 (üst salon)

  • SİYAH SINIF
    23 Aralık Pazar Dersi İptal; Telafi dersi 22 Aralık Cumartesi 18.30-20.00 (üst salon)

Ankara Kış Dans Kampı

Yılın o zamanı geldi!

Geleneksel Ankara Kış Dans Sporu Kampı, Türk ve yabancı eğitmenlerin katılımı ile Latin ve Standart branşlarında 25-29 Ocak 2019 tarihleri arasında gerçekleşiyor.

Dans sporu grup ve özel derslerinin yanı sıra pilates/kardiyo, klasik bale, yoga ve müzik eğitimleri ile de desteklenecek kamp boyunca temalı Latin-Standart akışları ve Team-match yarışması da yer alacak.

Ayrıntılı bilgi için info@famedans.com.tr.

Keyifli Danslar!

wintercamp2019-socialmedia.jpg

Cumhuriyet Kupası'ndan Mutlu sonuçlar

Dünyanın en prestijli yarışmaları arasında yer alan Cumhuriyet Kupası/Metu Open, 3-4 Kasım 2018 tarihlerinde 17. kez gerçekleştirildi. 
Minikler1’den Yetişkinlere kadar her yaş grubunda sahnede yer alan 14çiftimizi, gururla ve keyifle seyrettik; hem danslarından hem de sonuçlarından mutlu şekilde salondan ayrıldık! Etkinliği düzenleyen METU OPEN Organizasyon komitesine yoğun emekleri ve eşsiz misafirperverlikleri için teşekkür ederiz.

2 gün boyunca sabahın erken saatlerinde yarışmaya hazırlanmaya başlayan ve pistte ter döken sporcularımıza, onların her anına yardımcı ve sonsuz destekçileri ebeveynlerimize, sporcularımızı en iyi şekilde piste hazırlayan antrenörlerimize teşekkür ederiz. Bu büyük takımların her bir parçası uyumlu çalışınca sonuçlar da bir o kadar iyi oluyor :) Bazı yaş gruplarında hem kendi hem de bir üst yaş gruplarında da yarışan sporcularımızın aldıkları dereceleri aşağıda bulabilirsiniz.

Etkinliğin öne çıkan haberi olarak Minikler1-Latin Şampiyonlarımız Yiğit-Zeynep ve Minikle2-Standart Şampiyonlarımız Yiğit-Basak’ı da ayrıca tebrik ederiz :)

Fotoğraflar: Bülent Öztürk, Alper Es, Ahmet Özkan

FAME DSK SPORUCLARININ SONUÇLARI:
❤️Yiğit-Zeynep
Minikler1-Latin Şampiyonu
Minikler1-Standart 2.lik
Minikler2-Latin 5.lik
Minikler2-Standart 4.lük

❤️Doruk-Nehir
Minikler2-Latin çeyrek final
Minikler2-Standart 10.luk

❤️Efe-Nil
Minikler2-Latin çeyrek final
Minikler2-Standart çeyrek final

❤️Umut-Duru
Minikler2-Latin yarı final
Minikler2-Standart yarı final

❤️Yiğit-Başak
Minikler2-Latin 3.lük
Minikler2-Standart Şampiyonu
WDSF Yıldızlar1-Latin 5.lik
WDSF Yıldızlar1-Standart 2.lik

❤️Tarık-Duru
WDSF Yıldızlar1-Latin 7.lik
WDSF Yıldızlar1-Standart 6.lık
WDSF Yıldızlar2-Latin 10.luk
WDSF Yıldızlar2-Standart 14.lük

❤️Batu-Nehir
WDSF Yıldızlar1-Latin 11.-12.lik
WDSF Yıldızlar1-Standart 5.lik
WDSF Yıldızlar2-Latin 13.lük
WDSF Yıldızlar2-Standart 8.lik

❤️Ulaş-Lidya
WDSF Yıldızlar2-Latin 17.-18.lik
WDSF Yıldızlar2-Standart 12.lik
WDSF Gençler-Latin 20.-21.lik
WDSF Gençler-Standart 9.-11.lik

❤️Arda-Alara
WDSF Yıldızlar2-Latin 21.lik
WDSF Yıldızlar2-Standart 10.luk
WDSF Gençler-Latin 20.-21.lik
WDSF Gençler-Standart 9.-11.lik

❤️Cem-Irmak
WDSF Yıldızlar2-Latin 16.lık
WDSF Yıldızlar2-Standart 13.lük
WDSF Gençler-Latin 18.lik
WDSF Gençler-Standart 9.-11.lik

❤️Mert-Aylin
WDSF Yıldızlar2-Latin 23.lük
WDSF Yıldızlar2-Standart 11.lik

❤️Berkcan-Duru
WDSF Gençler-Latin 8.lik
WDSF Gençler-Standart 4.lük
WDSF Open Standart- 8.lik
WDSF World Open Latin- 37.-39.luk

❤️Eren-Sena
WDSF Gençler-Standart 12.lik
WDSF Open-Standart 19.luk

❤️Barış-Öykü
WDSF Open-Standart 10.-12.lik

 
IMG-20181103-WA0014.jpg

Yiğit&Nehir, Çifte Temsilde!

IMG-20181013-WA0036.jpg

Milli sporcularımız Yiğit Alemdaroğlu ve Nehir Polat, önce 13Ekim tarihinde İspanya’nın Bilbao kentinde düzenlenen Yıldızlar2-Latin Dünya Şampiyonasında; 3 hafta sonrasında ise bu kez Romanya’nın Sibiu kentindeki Yıldızlar2-Standart Dünya Şampiyonasında ülkemizi temsil ettiler.

İlk yarışmada , 70 çift arasından 37.lik alan sporcularımız, Standart Şampiyonasında ise 67 çift arasından 40.lık elde ettiler.

Sporcularımızı, onların daimi destekçisi ailelerini ve antrenörlerini tebrik ederiz.

IMG-20181104-WA0034.jpg

Urban Famely: Dansçı Seçmeleri

fame-hiphop-sosyalmedya-2018.jpg

Urban Famely yeni takım arkadaşlarını arıyor!

Fame HipHop takımı "Urban Famely", 13 Ekim 2018 Saat 19.00da yapılacak seçmeler ile yeni dansçıları bünyesine katmaya hazır. Siz de en az 1 yıl hiphop deneyimine sahipseniz ve 16 yaşın üstündeyseniz aramıza katılın, şovlara ve yarışmalara hazırlanın! 😎😎


URBAN FAMELY-HİPHOP TAKIMI Kuralları

*Adaylar 16 yaş ve üstü, en az 1 yıl hiphop ya da jazz-funk branşlarında eğitim almış olmalıdır.

*Seçmeler esnasında adaylara kısa bir rutin gösterilecek ve bunu en iyi şekilde göstermeleri beklenecektir. Vücut koordinasyonu, duruş, ritim algısı ve karakterizasyon gözlemlenecek kriterler olacaktır.

*Seçilen adaylar haftada 1 saat bir altyapı sınıfında ve haftada 1 saat takım dersinde olmak üzere en az 2 saat eğitim alacaklardır.

*Seçilen adayların 1 saatlik hiphop takımı dersleri, FAME DSK tarafından %50 burslu olarak ücretlendirilecektir.

*Seçilen dansçılar, Türkiye Dans Sporları Federasyonu'ndan (TDSF) lisanslı sporcu olarak FAME DSK adına ulusal yarışmalarda yarışacaklardır.

*Seçilen dansçılar eğitimleri boyunca hiphop takımı derslerine en az %80 oranında katılmakla yükümlüdürler.

*Seçmeler tüm Ankara'ya açıktır

Zafer Kupası-WDSF Adana Open

adana open.jpg

1-2 Eylül tarihlerinde Casa De La Danza Dans Evi tarafından organize edilen Zafer Kupası ile dans sporu sezonu sona erdi. Biz de FAME DSK olarak turnuvanın ilk gününde ulusal, ikinci gününde ise uluslararası yarışmalarda toplam 10 çiftimiz ile sahnedeydik.

Sezonun son yarışmasında ve sahada bulunan sporcularımızı tebrik eder, onların velilerine, alkışlarını eksik etmeyen seyircilere ve organizasyonun evsahibi Casa De La Danza adına Burcu Doruk'a çok teşekkür ederiz.

KULÜPLERARASI SIRALAMA YARIŞMALARI
Yiğit-Zeynep, Minikler1E 2.lik
Batu-Cemre, Minikler1E 4.lük
Efe-Nil, Minikler2-E2 2.lik
Yiğit-Basak, Minikler2-D 1.lik
Batu-Nehir, Yıldızlar1-C Standart 2.lik
Mert-Aylin, Yıldızlar2-E 1.lik
Ulaş-Lidya, Yıldızlar2-D 1.lik
Arda-Alara, Yıldızlar2-D 2.lik
Yigit-Nehir, Yıldızlar2-C Latin 1.lik, Yıldızlar2-C Standart 1.lik
Berkcan-Duru, Gençler A Latin 2.lik

ULUSAL SIRALAMA YARIŞMALARI
Ulaş-Lidya, Yıldızlar2-Standart 5.lik, Yıldızlar2 Latin 6.lık
Arda-Alara, Yıldızlar2-Standart 4.lük, Yıldızlar2 Latin 7.lik
Yigit-Nehir, Yıldızlar2-Standart 1.lik, Yıldızlar2 Latin 1.lik
Berkcan Duru, Gençler-Standart 1.lik, Gençler Latin 2.lik

ULUSLARARASI ZAFER KUPASI
Yiğit-Zeynep, Minikler Standart Yarı Final, Minikler Latin Yarı Final
Batu-Cemre, Minikler Standart Çeyrek Final, Minikler Latin Çeyrek Final
Yiğit-Basak, Minikler Standart 2.lik, Minikler Latin 3.lük
Batu-Nehir, Yıldızlar2 Standart 6.lık
Ulaş-Lidya, Yıldızlar2 Standart Yarı Final, Yıldızlar2 Latin Yarı Final
Arda-Alara, Yıldızlar2 Standart Yarı Final, Yıldızlar2 Latin Çeyrek Final
Yigit-Nehir, Yıldızlar2 Standart 1.lik, Yıldızlar2 Latin 2.lik
Berkcan-Duru, Gençler Latin 8.lik

Klasik Bale Kampı

Bale Kampı Afiş.jpg

 Yaz tatilini dans ve müzikle yolcu etmeye hazır mısınız?
Klasik bale öğrencilerimiz ile sezona hızlı bir başlangıç yapıyoruz! 

Uzun yıllardır emek vererek kendilerini klasik bale dalında geliştiren öğrencilerimizin bu gelişim düzeylerini artırmak amacıyla bale ve balenin alt dallarından streching, jazz-funk, drama ve ritim derslerinden oluşan bir kamp programı düzenliyoruz. 

Klasik bale tekniklerini geliştirirken aynı zamanda eğlenceli zaman geçirebilecekleri bir kamp programı onlar için hem yeni sezona hazırlık hem de  hızlı bir ilerleme süreci olacak!

* 7-12 yaş aralığındaki öğrencilerimiz için hazırlanan kamp programımıza kayıt olmak için lütfen stüdyomuzu arayınız.

 

YENİ SEZON KAYITLARI BAŞLIYOR !

indir.jpg

01 Eylül 2018 günü başlayacak yeni sezonumuzda Klasik Bale, Jazz-Funk ve Hip Hop branşlarının geçen sezon kursiyerlerimizin programları ile yeni başlayacak başlangıç seviye kurslarımızın programları ve ücretleri düzenlenmiştir.
Yeni sezondaki ders programını detayları ile birlikte en kısa zamanda paylaşacağız.

2018 -2019 SEZONU KAYITLARI ERKEN KAYIT İNDİRİMİ

·  18 Ağustos tarihine kadar yapılan kayıtlarda erken kayıt indirim uygulanacaktır.

·   Erken kayıt indirimi, kurs ödemelerinin geçen sezon ücretlerine tabii olarak alınmasıdır.

·   Erken kayıt indirimi sadece, belirtilen tarih aralığında eft, kredi kartı ya da nakit olarak ödeme yapıldığında geçerli olacaktır.

·   Erken kayıt indirimi, 18 Ağustos'a kadar yapılan tüm ödemelerde geçerlidir. Yani, 18 Ağustos'a kadar bütün sezonun ödemesi yapılırsa, kursiyerin tercihine göre 1. Dönem ya da tüm sezon gecen sezon ücretinden alınabilir. (fakat sezon içinde ücret iadesi söz konusu değildir)

* Öğrenci sınıf kontenjanını kaybetmemek için en geç 01 Eylül 2018 tarihine kadar kayıt yaptırmalıdır.

Detaylı bilgi için ofisimize ulaşabilirsiniz.

Keyifli bir dans sezonu dileriz!

6.ETAP YARIŞMASI

26 Mayıs 2018 Cumartesi günü Bodrum Muğla da gerçekleşen 6.Etap yarışmasında FAME DSK olarak farklı yaş gruplarından 10 çift sporcumuz ile yarışmadaydık. :)

Yarışmaya katılan tüm sporcuları kutlar ve başarılarının devamını dileriz.

*Kulüplerarası Sıralama Yarışmaları Sonuçları 

  • Kuzey&Alya: Minikler 1 E 1 6.lık
  • Yiğit&Cemre: Minikler 1 E 2.lik 
  • Çınar&Tayra: Minikler 2 D 6lık
  • Demir&Melis: Yıldızlar 1 D 6.lık
  • Batu&Nehir: Yıldızlar 1 C Standart 1.lik
  • Ulaş&Lidya: Yıldızlar 2 D 2 lik 
  • Arda&Alara: Yıldızlar 2 D 3.lük 
  • Eren&Sena: Gençler D Standart 2.lik
  • Berkcan&Duru: Gençler A Latin 2.lik-Standart 2.lik

*Ulusal Sıralama Yarışmaları Sonuçları

  • Berkcan&Duru: Gençler Latin ve Standart 2.lik
  • Eren&Sena: Gençler Standart 5.lik
  • Yiğit&Nehir: Yıldızlar 2 Latin ve Standart 1.lik
  • Ulaş&Lidya: Yıldızlar 2 Latin 7.lik/Standart 5.lik
  • Arda&Alara: Yıldızlar 2 Latin 9.luk/Standart 4.lük
WhatsApp Image 2018-07-19 at 14.36.50.jpeg

MEB Klasik Bale-Seviye Geçme Sınavları

bale sınav.jpg

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen seviye geçme sınavımız 30 Mayıs Çarşamba günü saat 18.00'da okulumuzda yapılacaktır. Sınava katılacak tüm öğrencilerimiz saat 17.30'da okulda hazır bulunmalıdır. Öğrencilerimiz sınavda bale dersi kıyafetlerini giyeceklerdir. Saçlar sıkı bir şekilde topuz yapılmalıdır. Sınav Komisyonu ve gözetmenler okulumuzun lobisinde bulunacaklarından dolayı velilerimiz öğrencilerimizi okulumuza teslim ettikten sonra okulumuzun bahçesinde bekleyebilirler.

Sınava Katılacak Sınıflar:
Pembe Sınıf
Lila Sınıf
Beyaz Sınıf
Sarı Sınıf

28 Mayıs Pazartesi günü sınav provası yapılacaktır. Program şu şekildedir:
18.00-18.30: Beyaz ve Sarı Sınıf
18.30-19.00: Lila Sınıf ve Sinem Gezgin
19.00-19.30: Pembe Sınıf ve Zeynep Yıldırım
19.30-19.45: İdil Yıldırak

3. İDA KUPASI

28 Nisan 2018 Cumartesi günü İzmir de gerçekleşen 3. İDA Kupası, sabah 07.30'dan akşam 22.30'a dek süren uzun bir maratona sahne oldu. 
Biz de FAME DSK olarak farklı yaş gruplarından 14 çift sporcumuz ile yarışmadaydık. :)

Hemen ertesi günü, WDSF Open yarışmalarında farklı yaş gruplarından 10 çift sporcumuz ile sahnedeydik.
Gala Programındaki canlı müzik, şahane atmosfer ve keyifli ev sahiplikleri için tüm İzmir Dans Atölyesi ekibine yürekten teşekkür eder, yarışmaya katılan tüm sporcuları kutlar ve başarılarının devamını dileriz.

*Kulüplerarası Sıralama Yarışmaları Sonuçları 
Yiğit&Cemre: Minikler 1 E 3.lük
Batu&Lidya: Minikler 1 E 4.lük
Efe&Nil: Minikler 2 E2 12.lik
Gündüz&Duru: Minikler 2 E 3.lük
Ömür&Zeynep: Minikler 2 E 4.lük
Yiğit&Başak: Minikler 2 D 1.lik
Tarık&Nehir: Yıldızlar 1 D 3.lük
Çınar&Ece: Yıldızlar 1 C Latin&Standart 3.lük
Mert&Aylin: Yıldızlar 2 E- 5.lik
Cem&Yağmur: Yıldızlar 2 D 2.lik
Ulaş&Lidya: Yıldızlar 2 D 3 lük
Arda&Alara: Yıldızlar 2 D 5.lik
Atilla&Nazlı: Yıldızlar 2 D 6.lık
Eren&Sena: Gençler-D Latin 3.lük, Standart 2.lik

*Ulusal Sıralama Yarışmaları Sonuçları
Cem&Yağmur: Yıldızlar 2 Latin 4.lük/Standart 3.lük
Ulaş&Lidya: Yıldızlar 2 Latin 5.lik/Standart 4.lük
Arda&Alara: Yıldızlar 2 Latin 7.lik/Standart 5.lik
Atilla&Nazlı: Yıldızlar 2 Standart 6.lık
Eren&Sena: Gençler Standart 4.lük

*WDSF International Open Sonuçlar
Yiğit&Cemre: Minikler 1 Latin 2.lik/Minikler 1 Standart 2.lik
Minikler 2 Latin 7.lik/Minikler 2 Standart 11.lik
Batu&Lidya: Minikler 1 Latin Yarı Final /Minikler 1 Standart 5.lik
Minikler 2 Latin 17.lik/Minikler 2 Standart 17.lik
Ömür&Zeynep: Minikler 2 Latin 14.lük/Minikler 2 Standart 14.lük
Gündüz&Duru: Minikler 2 Latin 12.lik/Minikler 2 Standart 4.lük
Yiğit&Başak: Minikler 2 Latin 2.lik/Minikler 2 Standart 1.lik
Yıldızlar 1 Latin 5.lik
Çınar&Ece: Yıldızlar 2 Standart 7.lik
Ulaş&Lidya: Yıldızlar 2 Latin 7.lik
Atilla&Nazlı: Yıldızlar 2 Standart 10.luk
Arda&Alara: Yıldızlar 2 Latin 9.luk/ Yıldızlar 2 Standart 8.lik
Cem&Yağmur: Yıldızlar 2 Latin 10.luk/ Yıldızlar 2 Standart 5.lik

Fotoğraf: Sercan Debeleç, Yener Çam, Alper Es, Boğaç Erkan

31888966_1948981078468170_7640968336817258496_n.jpg
31870589_1948981128468165_7307990805237465088_n.jpg

Klasik Bale Sınıflarımız Opera'daydı!

20180421_133141.jpg

Devlet Opera ve Balesi'nin düzenlediği 23 Nisan Çocuk Balesi etkinliğinde Lila, Beyaz ve Sarı sınıflarımız sahne aldılar. Sene sonunda sergileyeceğimiz Don Kişot balesinden bölümler sunan sınıflarımızı, özgüven ve keyif dolu dansları için tebrik eder, başarılarının devamını dileriz

2. FAME Dans Sporu Kupası'nın ardından...

FAME Dans Sporları Kulübü olarak organizasyonuna imza attığımız 2.FAME Dans Sporu Kupası, 7-8 Nisan tarihlerinde 206 çiftin katılımı ve toplamda 1000e yakın seyircinin desteği ile gerçekleşti.

Organizasyonu en başından sonuna kadar destekleyen ODTÜ Geliştirme Vakfı Okulları Yönetimine ve personeline, Işık-Ses düzeni kurulumu için WN Prodüksiyon'a, verdikleri hizmet ve maddi destekler için sponsorlarımıza ve reklamverenlerimize; performansları ile günü güzelleştiren sporcularımıza ve onların sonsuz destekçisi dans severlere çok çok teşekkür ederiz.

Sezonun kalan yarışmalarında tüm kulüplere ve sporculara başarılar dileriz.

FAME Dans Sporları Kulübü Sporcularının Sonuçları:
Kuzey&Alya- Minikler 1 E1- 11.lik
Berke&İnci-Minikler 1 E2- 3.lük
Batu&Lidya- Minikler 1 E- 3.lük
Yiğit&Cemre- Minikler 1 E- 1.lik
Efe&Nil- Minikler 2E 1- 4.lük
Ömür&Zeynep- Minikler 2 E- 10.luk
Çınar&Tayra- Minikler 2 E- 4.lük
Gündüz&Duru- Minikler 2 E- 2.lik
Yiğit&Başak- Minikler 2 D- 1.lik
Tarık&Nehir- Yıldızlar 1 D- 4.lük
Çınar&Ece- Yıldızlar 1 C-Latin 1.lik/Standart 2.lik
Aylin&Mert- Yıldızlar 2 E2- 1.lik
Atilla&Yağmur- Yıldızlar 2 E- 1.lik
Cem&Yağmur- Yıldızlar 2 D- 1.lik
Ulaş&Lidya- Yıldızlar 2 D- 2.lik
Arda&Alara- Yıldızlar 2 D- 4.lük
Tuna&Doğa- Yıldızlar 2 D- 5.lik
Yiğit&Nehir- Yıldızlar 2 C-Latin 1.lik/Standart 1.lik
Eren&Sena- Gençler D-Latin 5.lik/Standart 2.lik
Berkcan&Duru- Gençler B-Standart 2.lik-Gençler A Latin 1.lik

Ulusal Sıralama Sonuçları;
Yiğit&Nehir- Yıldızlar 2 Latin / Standart- 1.lik
Arda&Alara- Yıldızlar 2 Latin 7.lik/Standart 5.lik
Ulaş&Lidya- Yıldızlar 2 Standart 6.lık
Tuna&Doğa- Yıldızlar 2 Standart 7.lik
Atilla&Yağmur- Yıldızlar 2 Standart 8.lik
Berkcan&Duru- Gençler Latin 3.lük/Standart 2.lik
Eren&Sena- Gençler Standart 4.lük

Fotoğraflar: Ali Okyay, Alper Es, Sercan Debeleç, Boğaç Erkan, Ahmet Özkan

30707534_1927431320623146_847213149886087168_n.jpg
30707224_1927431297289815_3375196033767178240_n.jpg

OLYMPOS: Jazz-HipHop-Dans Sporu Gruplarının GENEL PROVA TARİHLERİ

Hıp Hop , Jazz Funk ve Dans Sporu gruplarımızın genel provaları ile ilgili detaylar aşağıdadır.

05 MAYIS CUMARTESİ: “FAME XL'ta 1. Genel Prova”    
Grupların Prova Saatleri: 17.00 - 20.30


20 MAYIS PAZAR : “FAME XL'ta 2. Genel Prova”   
Grupların Prova Saatleri: 17.00- 20.30


26 MAYIS CUMARTESİ: “FAME XL'ta 3. Genel Prova”   
Grupların Prova Saatleri: 16.00 - 20.00


27 MAYIS PAZAR: “FAME XL'ta de 4. Genel Prova” (KOSTÜMLÜ)
Grupların Prova Saatleri: 16.00 - 20.00


29 MAYIS SALI: “FAME XL'ta 5. Genel Prova”   
Grupların Prova Saatleri: 18.00 - 20.30

 ÖNEMLİ NOTLAR

  • Tüm Genel Provalar FAME XL stüdyomuzda yapılacaktır.
  • Öğrencilerimizin tüm provalara katılımı zorunludur.
  • Prova saatinden önce dersi olan gruplar normal saatlerinde ders yapacaktır.
  • Prova saatinde dersi olanlar provaya katılacaklardır.
  • Öğrencilerimiz provalarda yanlarında su bulundurmalıdır.
  • Öğrencilerimiz kostümsüz provalara derslere katıldıkları şekilde katılmalıdır.
  • Velilerimiz prova sırasında öğrencilerimizi okulda bırakıp gidebilirler; prova esnasında ara verilmeyecektir.
  • Prova bitiş saatlerimizde (+/-) 10 dk'lık sarkmalar yaşanabilir. Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.
olympos genel prova duyuru.jpg