Erken Kayıt İndirimi!

2019-2020 SEZONU için “Erken Kayıt İndirimi” İmkanı

“Erken Kayıt” İndirimi

“Erken Kayıt” İndirimi

 Her sene olduğu gibi bu yıl da stüdyomuz bünyesindeki derslere/sınıflara alınan kayıtların ödemelerinde erken kayıt indirim uygulanacaktır; 30 Ağustos Cuma gününe kadar ofisimize uğrayıp bu imkandan faydalanabilirsiniz.

 Kurallar & Koşullar:
*Erken kayıt indirimi, kurs ödemesinin 2018-2019 sezonu ücretlerine göre alınmasıdır.

*Erken kayıt indirimi sadece eft/havale, kredi kartı ya da nakit olarak ödeme yapıldığında geçerli olacaktır.

*Erken kayıt indirimi kapsamında, kursiyerin tercihine göre sadece ilk kurs dönemi değil, tüm sezon kaydı da 2018-2019 ücretlerinden yenilenebilir.  Gerekli koşul, söz konusu ödemenin tümünün 30 Ağustos tarihine kadar geçekleştirilmiş olmasıdır. Sezon içinde kursiyerin ayrılması durumunda ücret iadesi söz konusu değildir.

*01 Eylül 2019 itibarı ile kayıt yenilenmediyse, öğrenci sınıftaki kontenjanını kaybeder (30 Ağustos tarihine kadar kayıt yenilemeksizin 7-8 Eylül’de ya da daha sonra geldiğinde sınıfta yer olacağının garantisini verilememektedir)

Jazz-Funk 2019-2020 Sezonu Ders Programı

FAME Yıl Sonu Şovu 2019 “Las Vegas” - Fotoğraf: Alper Es

FAME Yıl Sonu Şovu 2019 “Las Vegas” - Fotoğraf: Alper Es

FAME Jazz-Funk branşına ait yeni başlayacak sınıfların programı aşağıda verilmiştir. Geçen sezonlardan devam eden öğrencilerimizin -varsa- değişen gruplarını ve yeni ders saatlerini ofisimizden öğrenmeleri rica olunur

Jazz-Funk eğitmenlerimiz ile ücretsiz olarak yapacağınız beceri analizi seansından sonra sizi en uygun sınıfa yönlendireceğiz. Bu seans için lütfen ofisimizden randevu alınız (0312)2363864

Jazz Minikler Başlangıç Sınıfı (8-12 Yaş) 
Cumartesi 13.30-14.30 (İlk ders: 7 Eylül 2019)

Jazz Başlangıç Sınıfı (13 Yaş ve üstü)
Cumartesi 18.30-19.30 (İlk ders: 7 Eylül 2019)

HipHop 2019-2020 Sezonu Ders Programı

FAME Yıl Sonu Şovu 2019 “Las Vegas” - Fotoğraf: Elif Buzlupınar

FAME Yıl Sonu Şovu 2019 “Las Vegas” - Fotoğraf: Elif Buzlupınar

FAME HipHop branşına ait ait devam etmekte ve yeni başlayacak sınıfların programı aşağıda verilmiştir. Geçen seneki gruplardan Başlangıç sınıfı bu sezon “Delta”, Delta sınıfı ise “Gama” sınıfı adı altında çalışmalarına devam edecektir.

HipHop eğitmenlerimiz ile ücretsiz olarak yapacağınız beceri analizi seansından sonra sizi en uygun sınıfa yönlendireceğiz. Bu seans için lütfen ofisimizden randevu alınız (0312)2363864

GAMA & DELTA & BAŞLANGIÇ SINIFI
Pazartesi 18.30-20.00 (FAME XL Stüdyosu'nda)

ALFA
Salı 18.30 -20.00

BAŞLANGIÇ-1 SINIFI (12 Yaş Üzeri)
Cumartesi 17.30 - 18.30

BAŞLANGIÇ MİNİKLER (8-12 Yaş)
Pazar 11.00 - 12.00

BETA & ALFA
Pazar 12.00 - 13.30

GAMA (Geçen sezonki Gama & Delta sınıfları)
Pazar 14.30 -16.00

BAŞLANGIÇ - 2 SINIFI (13 Yaş Üzeri)
Pazar 16.00 - 17.30

DELTA (Geçen sezonki Başlangıç sınıfı)

PAZAR 17.30 - 19.30


ALFA
Salı 18.30 -20.00

BAŞLANGIÇ-1 SINIFI (12 Yaş Üzeri)
Cumartesi 17.30 - 18.30

BAŞLANGIÇ MİNİKLER (8-12 Yaş)
Pazar 11.00 - 12.00

BETA & ALFA
Pazar 12.00 - 13.30

GAMA (Geçen sezonki Gama & Delta sınıfları)
Pazar 14.30 -16.00

BAŞLANGIÇ - 2 SINIFI (13 Yaş Üzeri)
Pazar 16.00 - 17.30

DELTA (Geçen sezonki Başlangıç sınıfı)

PAZAR 17.30 - 19.30

Klasik Bale 2019-2020 Sezonu Ders Programı

FAME Klasik Bale Temsili 2019 “Hansel & Gretel” - Fotoğraf: Önder Ergan

FAME Klasik Bale Temsili 2019 “Hansel & Gretel” - Fotoğraf: Önder Ergan

Devam etmekte ve yeni başlayacak sınıfların programı aşağıda verilmiştir.

YENİ BAŞLAYACAK Öğrenciler, Klasik Bale branşı koordinatörümüz Çağla Cabbar ile yapılacak beceri analizi&tanışma seansından sonra kendileri için en uygun olan sınıflara yönlendirilecektir.

Bu seansa randevu almak için (0312)2363864 veya (0505)9229482 nolu telefonları arayarak ofisimize ulaşabilirsiniz.


SARI SINIF (4-5 Yaş)
Cumartesi 10.00 - 11.00

BAŞLANGIÇ SINIFI (5-6 Yaş)
Cumartesi  10.00 - 11.00

TURUNCU SINIF (5-6 Yaş)
Cumartesi 11.00 - 12.15

MAVİ SINIF
Cumartesi 11.00 - 12.00

BEYAZ SINIF
Cumartesi 12.15 - 13.30 

MOR SINIF
Cumartesi 12.15 - 13.45

PEMBE SINIF
Cumartesi  14.00 - 15.30
Cuma 18.30 - 20.00 

LİLA SINIF
Cumartesi 15.45 - 17.15
Çarşamba 18.30 - 20.00

BEBEK BALESİ (3-4 Yaş)
Pazar  10.15 - 11.00 

YEŞİL SINIF
Pazar 11.00 - 12.30
Salı 18.30 - 20.00

TURKUAZ SINIF
Pazar 12.30 - 13.45

SİYAH SINIF
Pazar 14.00 - 15.30
Perşembe 18.30 - 20.00

YETİŞKİN SINIF (İleri Seviye)
Salı 20.00 - 21.30
Perşembe 20.00 - 21.30

 

Muhteşem 3lü Sona Erdi...

3 büyük etkinliğimiz sona erdi, bizlere hatıraları kaldı…

FAME Dans Klasik Bale temsili “Hansel&Gretel”, Fame Dans 2019 yılı büyük şovu "Las Vegas" ve Fame Müzik Branşı etkinliği “Müzik Akşamı”, toplamda 5gün boyunca, yaklaşık 1700 kişi tarafından takip edilen etkinliklerimiz çok beğenildi, çok olumlu eleştiriler aldı.


Kurucularımız Simge Menteş Ersoy ve Özgün Çağlar Ersoy önderliğinde temsilimiz, şovumuz ve müzik dinletimiz icin emek harcayan koreograflarımıza, eğitmenlerimize, idari yönetimize, teknik ekibimize, değerli dansçılarımıza, değerli müzisyenlerimize ve alkışların en büyüğünü bizlere veren siz değerli izleyecilerimize sonsuz teşekkürler.

2020 yılında yine muhteşem bir etkinlik serisi ile görüşmek üzere!

Klasik Bale Fotoğrafları: Derya Türköz
Las Vegas Fotoğrafları: Alper Es

Fotoğraf: Alper Es

Fotoğraf: Alper Es

Fotoğraf: Derya Türköz

Fotoğraf: Derya Türköz

WhatsApp Image 2019-06-14 at 16.29.06.jpeg

YAZ DÖNEMİ Dersleri

yaz sezonu afiş_2019.jpeg

Yaz sezonunda derslerimiz devam ediyor !

29 Haziran 2019 itibariyle Klasik Bale, Jazz Funk, Hip-Hop derslerimizin programı aşağıdaki gibidir.

Salı (Bu program 02 Temmuz günü başlayacaktır)

17.00-18.00 Jazz Funk ( Başlangıç 5-7 Yaş )
18.00-19.00 Jazz Funk ( Başlangıç 8-10 Yaş )
19.00 - 20.00 Jazz Funk (Başlangıç-13 Yaş üstü)
20.15 - 21.15 Jazz Funk (Yetişkin Sınıfı - XL Stüdyo)


Cumartesi
(Bu program 29 Haziran günü başlayacaktır)
11.00 -12.00 Klasik Bale (4-5-6 Yaş)
12.15 - 13.15 Klasik Bale (7-8-9 Yaş)

Salı ( Bu program 25 Haziran günü başlayacaktır)
17.00 -18.00 Hip -Hop (Beta & Gama & Delta)


Bu programlara kayıt yaptırmak isteyenler merkez stüdyomuz ile iletişime geçebilirler. Yoğun talep nedeniyle kontenjanlarımız sınırlı olduğundan 23 Haziran’a kadar ön kayıt yaptırmanızı öneriyoruz.

*** Müzik derslerimiz bire bir özel ders programı olarak programlanmaktadır. Tarihleri için lütfen stüdyomuz ile iletişime geçiniz.

Dans Şovu "LAS VEGAS"

las vegas sosyal medya.jpg

İşte beklenen gün geldi!
FAME Dans Stüdyosu Sene Sonu Gösterisi Las Vegas 10 Haziran Pazartesi ve 11 Haziran Salı günleri saat 20.00'de Cüneyt Gökçer Sahnesi'nde sergilenecek.

Biletlerimiz bu hafta içinde satışa sunulacak.  

Bu muhteşem şovu kaçırmayın !

FAME Kupası'nın ardından...

Fotoğraf: Elif Buzlupınar @3.FAME Dans Sporu Kupası

Fotoğraf: Elif Buzlupınar @3.FAME Dans Sporu Kupası

Ankara Fame Dans Sporu Kupası organizasyonu ile 3. kez karşınızdaydık. FAME sporcuları ve sporcu velilerinden oluşan organizasyon ekibi olarak dans camiasını bir kez daha ağırlamış olmanın gururunu yaşıyoruz.

Yarışma hazırlık süreçleri boyunca desteklerini esirgemeyen FAME ailemize, antrenörlerimize, idarecilerimize, anne-babalarımıza, sporcularımıza, 

Kurulum ve toplanma aşamalarında emeklerini ortaya koyan sporcularımıza ve anne-babalarımıza,

Hakemlerimiz için en lezzetli atıştırmalıkları hazırlayan FAME annelerine,

ODTÜ GVO İdari Yönetimine ve güleryüzlü çalışkan personellerine,

Miniklerimizi en güzel hediyeler ile mutlu eden CABBAR Kırtasiye’ye,

Cuma-Cumartesi-Pazar günleri boyunca sağladığı yemekler için REVA Yemek’e,

Işık-Ses Sistemleri ile Kamera Çekimleri için WN Productions’a, 

İki gün boyunca sağlık servisleri için LÖSANTE’ye, 

Yarışma duyuruları sponsorumuz Radyo ODTÜ’ye,

Sunucularımız Başak ve Ceren’e,

Stant açarak yarışmamızı zenginleştiren Şakça, Glow-on-Stage ve T-dans’a,

Sabahın ilk saatlerinden gecenin sonuna kadar bizimle beraber yorulan fotoğraf sanatçılarımıza,

Yoğun programına rağmen yarışmamıza bizzat katılan başkanımız Tolgahan Çinkitaş ve TDSF Yönetimi’ne,

Etkinliğimize can veren dans camiasının sporcuları, antrenörleri, hakemleri ve kulüp yöneticilerine sonsuz teşekkürler.

Sporcularımızın aldıkları dereceler
Kulüplerarası Sırlama Yarışmaları
*
Kaan Polat-Dide Gözüyaşlı: Minikler 1 E1 6.lık
*Umut Yaman-Duru Nehir Gayretli: Minikler 2 D 3.lük
*Doruk Üstünay-Nehir Ulu: Yıldızlar 1 E 3.lük
*Yiğit Seğmen Akgül-Başak Okyay: Yıldızlar 1 C Latin 1.lik, Yıldızlar 1 C Standart 1.lik
*Mehmet Kaan Saraçoğlu-Melis Göksel: Yıldızlar 2 E 1.lik
*Tarık Yılmaz-Duru Karaca: Yıldızlar 2 C Latin 2.lik, Yıldızlar 2 C Standart 3.lük
*Batu Sandıraz-Nehir Çam: Yıldızlar 2 C Latin 3.lük, Yıldızlar 2 C Standart 2.lik
*Ulaş Irmak-Lidya Nil Güven: Yıldızlar 2 C Latin 5.lik, Yıldızlar 2 C Standart 5.lik
*Mert Fidan-Aylin Eda Ergün: Gençler E Latin 1.lik, Gençler E Standart 1.lik
*Berke Cem Özdemir-Heval Irmak Gayretli: Gençler C Latin 5.lik, Gençler D Standart 1.lik
*Yiğit Alemdaroğlu-Nehir Polat: Gençler C Latin 2.lik, Standart 1.lik
*Eren Çam-Sena Yılmaz: Gençler C Standart 4.lük
*Öykü Yılmaz/Barış Mehmet Zeytinci-Yetişkinler B Standart:1.lik

Ulusal Sıralama Yarışmaları
Tarık Yılmaz-Duru Karaca: Yıldızlar 2 Latin 3.lük, Yıldızlar 2 Standart 5.lik
Batu Sandıraz-Nehir Çam: Yıldızlar 2 Latin 5.lik, Yıldızlar 2 Standart 4.lük
Ulaş Irmak-Lidya Nil Güven: Yıldızlar 2 Latin 7.lik, Yıldızlar 2 Standart 6.lık
Mert FidanAylin Eda Ergün: Gençler Latin 11.lik, Gençler Standart 8.lik
Yiğit Alemdaroğlu-Nehir Polat: Gençler Latin 6.lık, Gençler Standart 1.lik
Berke Cem Özdemir-Heval Irmak Gayretli: Gençler Latin 10.luk-Gençler Standart 6.lık
Eren Çam-Sena Yılmaz: Gençler Standart 7.lik
Berk Can Aydoğan-Duru Karataş: Gençler Latin 4.lük-Gençler Standart 3.lük

3. FAME Dans Sporu Kupası

famecup2019-instagram.jpg

Ankara FAME Dans Sporu Kupası, TDSF çatısı altında ODTÜ Geliştirme Vakfı Okulları’nın katkısıyla 16-17 Mart tarihlerinde üçüncü kez düzenleniyor.

Etkinlik ile ilgili haberlere ilgili facebook sayfasından ulaşabilirsiniz: https://www.facebook.com/famedanssporukupasi/

Türkiye Şampiyonası'nın ardından...

DSCF4648.jpg

9-10 Şubat 2019 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenen Kulüplerarası Sıralama Yarışmaları ve Türkiye Şampiyonası’na toplamda 17 çiftimiz ile katıldık. Katıldığımız her bir kategoride bizleri başarıyla temsil eden sporcularımıza, onların sonsuz destekçisi ailelerine ve 2 gün boyunca tüm emeklerini ortaya koyan antrenörlerimize teşekkür ederiz.

Gençler Standart’ta ve Yıldızlar-1 Standart’ta Türkiye şampiyonluğuna uzanan sırasıyla Yiğit-Nehir ve Yiğit-Başak’ı, Yetişkin Standart İkincileri Barış-Öykü ve Yıldızlar-1 Latin İkincileri Yiğit-Başak’ı, Minikler-2 Standart’ın Türkiye Üçüncüleri Yiğit-Zeynep ve Gençler Standart’ın Türkiye üçüncüleri Berkcan-Duru’yu gönülden kutluyoruz.

WhatsApp Image 2019-02-14 at 14.17.07.jpeg

Bu yarışma ile kendi yaş gruplarında B klasmana yükselen Barış-Öykü ve C klasmana yükselen Arda-Alara’yı da ayrıca tebrik ederiz.

16-17 Mart tarihinde evsahipliğini yapacağımız Ankara FAME Dans Sporu Kupası’nda görüşmek üzere!

Sporcularımızın aldıkları dereceler:
KULÜPERARASI Sıralama Yarışmaları Sonuçları
❤️Kaan-Dide: Minikler1-E1 Klas 5.lik
❤️Efe-Nil: Minikler2-E2 6.lık
❤️Yiğit-Zeynep: Minikler2-E Klas 2.lik
❤️Umut-Duru: Minikler2-D 2.lik
❤️Doruk-Nehir: Yıldızlar1-E 3.lük
❤️Yiğit-Başak: Yıldızlar1-C Latin 1.lik, Yıldızlar1-C Standart 2.lik
❤️Ulaş-Lidya: Yıldızlar2-C Latin 6.lık, Yıldızlar2-C Standart 5.lik
❤️Arda-Alara: Yıldızlar2-D 3.lük
❤️Kaan-Melis: Yıldızlar2-E 2.lik
❤️Atakan-Derin: Gençler E Latin 7.lik, Gençler E Standart 5.lik
❤️Tarık-Duru: Yıldızlar2-C Latin 3.lük, Yıldızlar2-C Standart 4.lük
❤️Batu-Nehir: Yıldızlar2-C Latin 4.lük, Yıldızlar2-C Standart 3.lük
❤️Mert-Aylin: Gençler E Latin 5.lik, Gençler E Standart 1.lik
❤️Cem-Irmak: Gençler C Latin 3.lük
❤️Yiğit-Nehir: Gençler C Latin 2.lik, Gençler C Standart 1.lik
❤️Eren-Sena: Gençler C Standart 4.lük
❤️Barış-Öykü: Yetişkinler C Standart 1.lik


Türkiye Şampiyonası Sonuçları:
❤️Yiğit-Zeynep: Minikler2 Latin 4.lük, Minikler2 Standart Türkiye 3.sü
❤️Umut-Duru: Minikler2 Latin 5.lik, Minikler2 Standart 5.lik
❤️Doruk-Nehir: Yıldızlar1 Standart Yarı Final
❤️Yiğit-Başak: Yıldızlar1 Latin Türkiye 2.si, Yıldızlar1 Standart Türkiye Şampiyonları
❤️Ulaş-Lidya: Yıldızlar2 Latin Yarı Final, Yıldızlar2 Standart 8.lik
❤️Arda-Alara: Yıldızlar2 Latin Çeyrek Final, Yıldızlar2 Standart 9.luk
❤️Tarık-Duru: Yıldızlar2 Latin 5.lik, Yıldızlar2 Standart 6.lık
❤️Batu-Nehir: Yıldızlar2 Latin 8.lik, Yıldızlar2 Standart 5.lik
❤️Mert-Aylin: Gençler Latin Çeyrek Final, Gençler Standart 8.lik
❤️Cem-Irmak: Gençler Latin Yarı Final, Gençler Standart 6.lık
❤️Yiğit-Nehir: Gençler Latin 5.lik, Gençler Standart Türkiye Şampiyonları
❤️Berkcan-Duru: Gençler Latin 4.lük, Gençler Standart Türkiye 3.leri
❤️Eren-Sena: Gençler Standart Yarı Final
❤️Barış-Öykü: Yetişkinler Standart Türkiye 2.leri

TDSF 2018-2019 1. Etap Yarışması'nın ardından

nesibe aydın kupası.jpg

2018-2019 Dans sporu sezonun ilk yarışması, 13 Ocak 2019 Cumartesi günü Ankara Nesibe Aydın Okulları'nda gerçekleşti. Biz de FAME DSK olarak farklı yaş gruplarından 17 çift sporcumuz ile yarışmadaydık 😊

Her yaş grubunda, hem latin hem standart branşında yer alan sporcularımızı ve onları yetiştiren eğitmenlerimizi tebrik ediyor, yarışma boyunca sporcuları destekleyen sporcu yakınlarına ve dans severlere teşekkür ediyoruz. 

Bu zorlu organizasyon 4 yıldır başarı ile sürdüren Nesibe Aydın Eğitim Kurumları'na ve eğitmenlerine de emekleri için teşekkür ederiz.

Sporcularımızın aldıkları sonuçlar:

KULÜPERARASI Sıralama Yarışmaları Sonuçları
❤️Kaan-Dide: Minikler1-E1 Klas 2.lik
❤️Efe-Nil: Minikler2-E2 3.lük
❤️Yiğit-Zeynep: Minikler2-E Klas 2.lik
❤️Umut-Duru: Minikler2-D 3.lük
❤️Doruk-Nehir: Yıldızlar1-E 3.lük
❤️Yiğit-Başak: Yıldızlar1-C Latin 1.lik, Yıldızlar1-C Standart 1.lik
❤️Ulaş-Lidya: Yıldızlar2-D Latin 2.lik
❤️Arda-Alara: Yıldızlar2-D Latin 3.lük
❤️Atilla-Doğa: Yıldızlar2-D Latin 5.lik
❤️Tarık-Duru: Yıldızlar2-C Latin 3.lük, Yıldızlar2-C Standart 3.lük
❤️Batu-Nehir: Yıldızlar2-C Latin 4.lük, Yıldızlar2-C Standart 2.lik
❤️Mert-Aylin: Gençler E Latin 2.lik, Gençler E Standart 1.lik
❤️Cem-Irmak: Gençler C Latin 3.lük
❤️Yiğit-Nehir: Gençler C Latin 1.lik, Gençler C Standart 1.lik
❤️Eren-Sena: Gençler C Standart 3.lük
❤️Barış-Öykü: Yetişkinler C Standart 2.lik

ULUSAL Sıralama Yarışmaları Sonuçları:
❤️Ulaş-Lidya: Yıldızlar2 Latin 8.lik, Yıldızlar2 Standart 8.lik
❤️Arda-Alara: Yıldızlar2 Latin 9.luk, Yıldızlar2 Standart 7.lik
❤️Tarık-Duru: Yıldızlar2 Latin 6.lık, Yıldızlar2 Standart 5.lik
❤️Batu-Nehir: Yıldızlar2 Latin 7.lik, Yıldızlar2 Standart 4.lük
❤️Mert-Aylin: Gençler Latin 10.luk, Gençler Standart 6.lık
❤️Cem-Irmak: Gençler Latin 7.lik, Gençler Standart 4.lük
❤️Yiğit-Nehir: Gençler Latin 3.lük, Gençler Standart 1.lik
❤️Berkcan-Duru: Gençler Latin 4.lük, Gençler Standart 2.lik
❤️Eren-Sena: Gençler C Standart 5.lik
❤️Barış-Öykü: Yetişkinler Standart 2.lik

Serbest Stil Kış Dans Kampı

serbest-stil-dans-kampi-afis-small.jpg

Serbest stilin kalbi Fame Dans'ta atıyor!

28 - 29 Ocak 2019 tarihlerinde FAME merkez stüdyomuzda gerçekleştireceğimiz Serbest Stil Dans Kampı için kayıtlarımız başlamıştır. Ayrıntılı bilgi için ve kayıt için stüdyomuzu arayınız.

*Kampın taslak olarak hazırlanan program içeriğini aşağıda görebilirsiniz.

Adsız.png

Klasik Bale-Jazz Funk Kış Dans Kampı

bale-jazz-kampi-sosyal-medya.jpg

En güzel tatil dans dolu tatildir!

30-31 Ocak 2019 tarihlerinde FAME merkez stüdyomuzda gerçekleştireceğimiz Klasik Bale & Jazz Kampı için kayıtlarımız başlamıştır. Ayrıntılı bilgi için ve kayıt için stüdyomuzu arayınız.

*Kampın taslak olarak hazırlanan program içeriğini aşağıda bulabilirsiniz.

bale&jazz kamp taslak program internet duyurusu.png

KLASİK BALE Sınıflarının Dikkatine!

Eğitmenimiz Çağla Cabbar’ın 22 - 23 Aralık tarihlerindeki Bilfen Okullarındaki Veli Toplantısında görevli olması nedeniyle iptal edilecek dersler ve bu sınıflarımızın telafi dersleri aşağıda duyurulmuştur.

  • MAVİ SINIF
    22 Aralık Cumartesi Dersi İptal;
    Telafi dersi 30 Aralık Pazar 10.30-11.30 (alt salon)

  • MOR SINIF
    22 Aralık Cumartesi Dersi İptal;
    Telafi dersi 16 Aralık Pazar 10.30-11.45 (alt salon)

  • LİLA SINIF
    22 Aralık Cumartesi Dersi İptal; Telafi dersi 05 Ocak Cumartesi 18.30-20.00 (üst salon)

  • SİYAH SINIF
    23 Aralık Pazar Dersi İptal; Telafi dersi 22 Aralık Cumartesi 18.30-20.00 (üst salon)

Ankara Kış Dans Kampı

Yılın o zamanı geldi!

Geleneksel Ankara Kış Dans Sporu Kampı, Türk ve yabancı eğitmenlerin katılımı ile Latin ve Standart branşlarında 25-29 Ocak 2019 tarihleri arasında gerçekleşiyor.

Dans sporu grup ve özel derslerinin yanı sıra pilates/kardiyo, klasik bale, yoga ve müzik eğitimleri ile de desteklenecek kamp boyunca temalı Latin-Standart akışları ve Team-match yarışması da yer alacak.

Ayrıntılı bilgi için info@famedans.com.tr.

Keyifli Danslar!

wintercamp2019-socialmedia.jpg

Cumhuriyet Kupası'ndan Mutlu sonuçlar

Dünyanın en prestijli yarışmaları arasında yer alan Cumhuriyet Kupası/Metu Open, 3-4 Kasım 2018 tarihlerinde 17. kez gerçekleştirildi. 
Minikler1’den Yetişkinlere kadar her yaş grubunda sahnede yer alan 14çiftimizi, gururla ve keyifle seyrettik; hem danslarından hem de sonuçlarından mutlu şekilde salondan ayrıldık! Etkinliği düzenleyen METU OPEN Organizasyon komitesine yoğun emekleri ve eşsiz misafirperverlikleri için teşekkür ederiz.

2 gün boyunca sabahın erken saatlerinde yarışmaya hazırlanmaya başlayan ve pistte ter döken sporcularımıza, onların her anına yardımcı ve sonsuz destekçileri ebeveynlerimize, sporcularımızı en iyi şekilde piste hazırlayan antrenörlerimize teşekkür ederiz. Bu büyük takımların her bir parçası uyumlu çalışınca sonuçlar da bir o kadar iyi oluyor :) Bazı yaş gruplarında hem kendi hem de bir üst yaş gruplarında da yarışan sporcularımızın aldıkları dereceleri aşağıda bulabilirsiniz.

Etkinliğin öne çıkan haberi olarak Minikler1-Latin Şampiyonlarımız Yiğit-Zeynep ve Minikle2-Standart Şampiyonlarımız Yiğit-Basak’ı da ayrıca tebrik ederiz :)

Fotoğraflar: Bülent Öztürk, Alper Es, Ahmet Özkan

FAME DSK SPORUCLARININ SONUÇLARI:
❤️Yiğit-Zeynep
Minikler1-Latin Şampiyonu
Minikler1-Standart 2.lik
Minikler2-Latin 5.lik
Minikler2-Standart 4.lük

❤️Doruk-Nehir
Minikler2-Latin çeyrek final
Minikler2-Standart 10.luk

❤️Efe-Nil
Minikler2-Latin çeyrek final
Minikler2-Standart çeyrek final

❤️Umut-Duru
Minikler2-Latin yarı final
Minikler2-Standart yarı final

❤️Yiğit-Başak
Minikler2-Latin 3.lük
Minikler2-Standart Şampiyonu
WDSF Yıldızlar1-Latin 5.lik
WDSF Yıldızlar1-Standart 2.lik

❤️Tarık-Duru
WDSF Yıldızlar1-Latin 7.lik
WDSF Yıldızlar1-Standart 6.lık
WDSF Yıldızlar2-Latin 10.luk
WDSF Yıldızlar2-Standart 14.lük

❤️Batu-Nehir
WDSF Yıldızlar1-Latin 11.-12.lik
WDSF Yıldızlar1-Standart 5.lik
WDSF Yıldızlar2-Latin 13.lük
WDSF Yıldızlar2-Standart 8.lik

❤️Ulaş-Lidya
WDSF Yıldızlar2-Latin 17.-18.lik
WDSF Yıldızlar2-Standart 12.lik
WDSF Gençler-Latin 20.-21.lik
WDSF Gençler-Standart 9.-11.lik

❤️Arda-Alara
WDSF Yıldızlar2-Latin 21.lik
WDSF Yıldızlar2-Standart 10.luk
WDSF Gençler-Latin 20.-21.lik
WDSF Gençler-Standart 9.-11.lik

❤️Cem-Irmak
WDSF Yıldızlar2-Latin 16.lık
WDSF Yıldızlar2-Standart 13.lük
WDSF Gençler-Latin 18.lik
WDSF Gençler-Standart 9.-11.lik

❤️Mert-Aylin
WDSF Yıldızlar2-Latin 23.lük
WDSF Yıldızlar2-Standart 11.lik

❤️Berkcan-Duru
WDSF Gençler-Latin 8.lik
WDSF Gençler-Standart 4.lük
WDSF Open Standart- 8.lik
WDSF World Open Latin- 37.-39.luk

❤️Eren-Sena
WDSF Gençler-Standart 12.lik
WDSF Open-Standart 19.luk

❤️Barış-Öykü
WDSF Open-Standart 10.-12.lik

 
IMG-20181103-WA0014.jpg

Yiğit&Nehir, Çifte Temsilde!

IMG-20181013-WA0036.jpg

Milli sporcularımız Yiğit Alemdaroğlu ve Nehir Polat, önce 13Ekim tarihinde İspanya’nın Bilbao kentinde düzenlenen Yıldızlar2-Latin Dünya Şampiyonasında; 3 hafta sonrasında ise bu kez Romanya’nın Sibiu kentindeki Yıldızlar2-Standart Dünya Şampiyonasında ülkemizi temsil ettiler.

İlk yarışmada , 70 çift arasından 37.lik alan sporcularımız, Standart Şampiyonasında ise 67 çift arasından 40.lık elde ettiler.

Sporcularımızı, onların daimi destekçisi ailelerini ve antrenörlerini tebrik ederiz.

IMG-20181104-WA0034.jpg