FAME Dans Sporu Kupası'nın ardından...

Kulübümüz organizasyonu ile düzenlenen bu sezonun 4. dans sporu yarışması, 174 çiftlik rekor bir katılımla geçen hafta dans camiası ile buluştu.

Odtü Geliştirme Vakfı Okulları Büyük Spor Salonu'nda gerçekleşen etkinliğe Ankara başta olmak üzere İstanbul, İzmir ve Antalya illerinden 19 farklı kulüp katılım gösterdi.

Ülkemize  durmadan sporcu kazandırarak katılım rekoru kırılmasını sağlayan tüm antrenörlere ve kulüplere teşekkürü borç biliriz. Sizlerin desteği ile dans sporu daha da yukarılara taşınacaktır.

FAME HipHop Takımının da eşsiz bir gösteri sunduğu yarışmamıza 15 çiftimiz ile katıldık; aşağıda aldıkları dereceleri bulabilirsiniz.

Yarışma organizasyonuna destek olmuş ekip arkadaşlarımıza, bize salonlarını açan ODTÜ GVO'ya ve bu okulun sevgili öğretmenlerine-personeline, yarışmanın her bir anını fotoğraflayarak bizlere unutulmaz kareler bırakan fotoğraf sanatçılarımıza ve planlama aşamasından başlayarak sonuna kadar bizlere destek olmuş FAME Anne ve Babalarına sonsuz teşekkürler...

Yarışmamız boyunca çekilmiş olan fotoğraflara stüdyomuzun facebook sayfası aracılığı ile ulaşabilirsiniz: https://www.facebook.com/studyofame/?fref=ts

FAME DSK Sporcuları'nın Sonuçları:
Gündüz-Nehir: Minikler1-E1 5.lik
Yiğit-Başak: Minikler1-E 1.lik
Çınar-Nilsu: Minikler2-E2 6.lık
Ege-İrem: Minikler2-E2 5.lik
Emre-Lila: Minikler2-E2 3.lük
Batu-Melis: Minikler2-E 1.lik
Tolga-Ece: Minikler2-E 6.lık
Demir-Nehir: Minikler2-E 8.lik
Cem-Doğa: Yıldızlar1-E 3.lük
Ergim-Duru: Yıldızlar1-E 4.lük
Arda-Yağmur: Yıldızlar1-D 4.lük
Yiğit-Nehir: Yıldızlar1-D 3.lük
Barış-Deren: Gençler-D 1.lik, USY Standart 3.lük, USY Latin 5.lik
Barış-Öykü: Yetişkinler-D Standart 1.lik, Yetişkinler-D Yarı Final, USY Latin Çeyrek Final, USY Standart 1.lik