MUTLUYUZ, GURURLUYUZ!

şampiyona1.jpg

FAME Dans Sporları Kulübü olarak, 20 çiftimiz ile katıldığımız Türkiye Şampiyonası ve Kulüplerarası Sıralama Yarışmaları, son yıllardaki yatırımlarımızın ve üstün çabalarımızın bir göstergesiydi.

şampiyona2.jpg

6 farklı yaş grubunda, latin ve standart disiplinlerinde düzenlenen şampiyona içerisinde toplam 12 kategorinin 5 tanesinde ŞAMPİYONLUK, 2 kategoride gümüş madalya ve 3 kategoride bronz madalyanın sahibi olduk.
Bununla beraber 11 Şubat Pazar günü düzenlenen Kulüplerarası yarışmada da çok keyifli sonuçlar bizleri bekliyordu.

Organizasyonun destekçilerinden Bilgi Üniversitesi'ne ve yarışmanın her bir anını yakından takip eden Federasyon başkanımız Tolga Han Çinkitaş'a, yapımda emeği geçen tüm ekibimize, destekçilerimize, uzun kamp dönemi boyunca en iyisini sergileyen sporcularımıza sonsuz teşekkürler.

FAME DSK Sporcuları
Türkiye Şampiyonası Sonuçları

Yiğit&Cemre: Minikler 1 Latin 3.lük/Standart 2.lik
Berke&İnci: Minikler 1 Latin 8.lik/Standart 5.lik
Batu&Lidya: Minikler 1 Latin 6.lık/Standart 6.lık
Ömür&Zeynep: Minikler 2 Latin 12.lik
Çınar&Tayra: Minikler 2 Latin 15.lik/Standart 9.luk
Yiğit&Başak: Minikler 2 Latin 1.lik/Standart 1.lik
Gündüz&Duru: Minikler 2 Latin 10.luk/Standart 4.lük
Tarık&Nehir: Yıldızlar 1 Latin 6.lık/Standart 1.lik
Demir&Duru: Yıldızlar 1 Latin 11.lik/Standart 8.lik
Çınar&Ece: Yıldızlar 1 Latin 8.lik/Standart 6.lık
Atilla&Nazlı: Yıldızlar 2 Standart 7.lik
Tuna&Doğa: Yıldızlar 2 Standart 8.lik
Cem&Yağmur: Yıldızlar 2 Latin 8.lik/Standart 5.lik
Yiğit&Nehir: Yıldızlar 2 Latin 1.lik/Standart 1.lik
Berkcan&Duru: Gençler Latin 3.lik/ Standart 2.lik
Eren&Sena: Gençler D Standart 5.lik
Barış&Öykü Yetişkinler Standart 3.lük

FAME DSK Sporcuları
Kulüplerarası Sıralama Yarışmaları Sonuçları

Yiğit&Cemre: Minikler 1 E2 1.lik
Berke&İnci: Minikler 1 E2 4.lük
Batu&Lidya: Minikler 1 E 3.lük
Efe&Nil: Minikler 2 E1 2.lik
Ömür&Zeynep: Minikler 2 E2 8.lik
Çınar&Tayra: Minikler 2 E 7.lik
Yiğit&Başak: Minikler 2 D 1.lik
Tarık&Nehir: Yıldızlar 1 D 3.lük
Demir&Duru: Yıldızlar 1 D 6.lık
Çınar&Ece: Yıldızlar 1 C Standart 2.lik/Latin 3.lük
Atilla&Nazlı: Yıldızlar 2 E 1.lik
Tuna&Doğa: Yıldızlar 2 D 5.lik
Ulaş&Lidya: Yıldızlar 2 D 2.lik
Cem&Yağmur: Yıldızlar 2 D 1.lik
Yiğit&Nehir: Yıldızlar 2 C Latin 1.lik
Berkcan&Duru: Gençler A Latin 1.lik/ Gençler B Standart 2.lik
Eren&Sena: Gençler D Latin 4.lük/Standart 2.lik
Barış&Öykü Yetişkinler C Standart 1.lik

Fotoğraflar: Alper Es, Atilla Es, Tayfun Gülşen