KLASİK BALE SENE SONU GÖSTERİSİ-Bilet Satışları Bilgilendirme Duyurusu

donkişot-bilet duyuru.jpg

10 Haziran 2018 tarihinde ODTÜ KKM sahnesinde düzenleyeceğimiz Sene Sonu Gösterimizin biletleri ile ilgili ayrıntılı bilgi aşağıdaki gibidir:   

* Koltuk numarası kura ile seçilerek bilet satışı yapılacaktır.

* Kura ile belirlenen bilet satışları 02 Mayıs 2018 Çarşamba günü başlayacak; 27 Mayıs 2018 Pazar günü ile son bulacaktır.

* 28 Mayıs 2018 Pazartesi gününden itibaren, kalan tüm biletler kura ya da her hangi bir sayı kısıtlaması olmaksızın satışa sunulacaktır.

 27 Mayıs 2018 Pazar Gününe kadar ;

* Kura biletleri ile bir öğrenci adına maksimum 8 bilet satın alınabilir.

* Biletler kapalı zarflar içinde, koltuk numaralarına göre yan yana 8 adet olarak koyulacak ve bu kapalı zarflar içerisinden rastgele bir adet zarf seçilecektir. (Salonun oturma düzenine göre bilet seçimi yapılamayacaktır. Seçmiş olduğunuz zarfı, bir başka zarf ile değiştirmeniz mümkün değildir).

* Seçilen kapalı zarf içindeki 8 biletin hepsini satın alma zorunluluğu yoktur ; ihtiyacınızdan fazlası olan biletleri zarf seçimi yaptıktan hemen sonra bize iade edebilirsiniz.

27 Mayıs 2018 Pazar Gününden Sonra ;

* 8 Biletten daha fazla bilete ihtiyacı olanlar için;

Artan biletleri tekrar satışa sunacağız. Bu sebepten dolayı, 27 Mayıs tarihinde genel satış bittikten sonra, ek bilet ihtiyacı olan velilerimizin duyuruları takip etmesini ve yönetim ofisi ile iletişim halinde olmasını öneriyoruz.