OLYMPOS: Bilet Satışları Bilgilendirme Duyurusu

olympos bilet satış duyuru.jpg

31 Mayıs ve 1 Haziran 2018 tarihlerinde Cüneyt Gökçer Sahnesi'nde düzenleyeceğimiz Sene Sonu Gösterilerimizin biletleri ile ilgili ayrıntılı bilgi aşağıdaki gibidir:   

*Koltuk numarası kura ile seçilerek bilet satışı yapılacaktır.
*Kura ile belirlenen bilet satışları 02 Mayıs 2018 Çarşamba günü başlayacak; 20 Mayıs 2018 Pazar günü ile son bulacaktır.
*21 Mayıs 2018 Pazartesi gününden itibaren, kalan tüm biletler kura ya da herhangi bir sayı kısıtlaması olmaksızın satışa sunulacaktır.


20 Mayıs 2018 Pazar Gününe kadar;
*Kura biletleri ile bir öğrenci adına maksimum 2 bilet satın alınabilir.

*Biletler kapalı zarflar içinde, koltuk numaralarına göre yan yana 2 adet olarak koyulacak ve bu kapalı zarflar içerisinden rastgele bir adet zarf seçilecektir. (Salonun oturma düzenine göre bilet seçimi yapılamayacaktır. Seçmiş olduğunuz zarfı, bir başka zarf ile değiştirmeniz mümkün değildir).

*Seçilen kapalı zarf içindeki 2 biletin hepsini satın alma zorunluluğu yoktur ; ihtiyacınızdan fazlası olan biletleri zarf seçimi yaptıktan hemen sonra bize iade edebilirsiniz.


20 Mayıs 2018 Pazar Gününden Sonra ;
*2 Biletten daha fazla bilete ihtiyacı olanlar için;

Satın alınmamış biletler tekrar satışa sunulacaktır. Bu sebepten, 20 Mayıs tarihinde genel satış bittikten sonra, ek bilet ihtiyacı olan velilerimizin duyuruları takip etmesini ve yönetim ofisi ile iletişim halinde olmasını önemle rica ederiz.