Türkiye Şampiyonası'nın ardından...

DSCF4648.jpg

9-10 Şubat 2019 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenen Kulüplerarası Sıralama Yarışmaları ve Türkiye Şampiyonası’na toplamda 17 çiftimiz ile katıldık. Katıldığımız her bir kategoride bizleri başarıyla temsil eden sporcularımıza, onların sonsuz destekçisi ailelerine ve 2 gün boyunca tüm emeklerini ortaya koyan antrenörlerimize teşekkür ederiz.

Gençler Standart’ta ve Yıldızlar-1 Standart’ta Türkiye şampiyonluğuna uzanan sırasıyla Yiğit-Nehir ve Yiğit-Başak’ı, Yetişkin Standart İkincileri Barış-Öykü ve Yıldızlar-1 Latin İkincileri Yiğit-Başak’ı, Minikler-2 Standart’ın Türkiye Üçüncüleri Yiğit-Zeynep ve Gençler Standart’ın Türkiye üçüncüleri Berkcan-Duru’yu gönülden kutluyoruz.

WhatsApp Image 2019-02-14 at 14.17.07.jpeg

Bu yarışma ile kendi yaş gruplarında B klasmana yükselen Barış-Öykü ve C klasmana yükselen Arda-Alara’yı da ayrıca tebrik ederiz.

16-17 Mart tarihinde evsahipliğini yapacağımız Ankara FAME Dans Sporu Kupası’nda görüşmek üzere!

Sporcularımızın aldıkları dereceler:
KULÜPERARASI Sıralama Yarışmaları Sonuçları
❤️Kaan-Dide: Minikler1-E1 Klas 5.lik
❤️Efe-Nil: Minikler2-E2 6.lık
❤️Yiğit-Zeynep: Minikler2-E Klas 2.lik
❤️Umut-Duru: Minikler2-D 2.lik
❤️Doruk-Nehir: Yıldızlar1-E 3.lük
❤️Yiğit-Başak: Yıldızlar1-C Latin 1.lik, Yıldızlar1-C Standart 2.lik
❤️Ulaş-Lidya: Yıldızlar2-C Latin 6.lık, Yıldızlar2-C Standart 5.lik
❤️Arda-Alara: Yıldızlar2-D 3.lük
❤️Kaan-Melis: Yıldızlar2-E 2.lik
❤️Atakan-Derin: Gençler E Latin 7.lik, Gençler E Standart 5.lik
❤️Tarık-Duru: Yıldızlar2-C Latin 3.lük, Yıldızlar2-C Standart 4.lük
❤️Batu-Nehir: Yıldızlar2-C Latin 4.lük, Yıldızlar2-C Standart 3.lük
❤️Mert-Aylin: Gençler E Latin 5.lik, Gençler E Standart 1.lik
❤️Cem-Irmak: Gençler C Latin 3.lük
❤️Yiğit-Nehir: Gençler C Latin 2.lik, Gençler C Standart 1.lik
❤️Eren-Sena: Gençler C Standart 4.lük
❤️Barış-Öykü: Yetişkinler C Standart 1.lik


Türkiye Şampiyonası Sonuçları:
❤️Yiğit-Zeynep: Minikler2 Latin 4.lük, Minikler2 Standart Türkiye 3.sü
❤️Umut-Duru: Minikler2 Latin 5.lik, Minikler2 Standart 5.lik
❤️Doruk-Nehir: Yıldızlar1 Standart Yarı Final
❤️Yiğit-Başak: Yıldızlar1 Latin Türkiye 2.si, Yıldızlar1 Standart Türkiye Şampiyonları
❤️Ulaş-Lidya: Yıldızlar2 Latin Yarı Final, Yıldızlar2 Standart 8.lik
❤️Arda-Alara: Yıldızlar2 Latin Çeyrek Final, Yıldızlar2 Standart 9.luk
❤️Tarık-Duru: Yıldızlar2 Latin 5.lik, Yıldızlar2 Standart 6.lık
❤️Batu-Nehir: Yıldızlar2 Latin 8.lik, Yıldızlar2 Standart 5.lik
❤️Mert-Aylin: Gençler Latin Çeyrek Final, Gençler Standart 8.lik
❤️Cem-Irmak: Gençler Latin Yarı Final, Gençler Standart 6.lık
❤️Yiğit-Nehir: Gençler Latin 5.lik, Gençler Standart Türkiye Şampiyonları
❤️Berkcan-Duru: Gençler Latin 4.lük, Gençler Standart Türkiye 3.leri
❤️Eren-Sena: Gençler Standart Yarı Final
❤️Barış-Öykü: Yetişkinler Standart Türkiye 2.leri