FAME Kupası'nın ardından...

Fotoğraf: Elif Buzlupınar @3.FAME Dans Sporu Kupası

Fotoğraf: Elif Buzlupınar @3.FAME Dans Sporu Kupası

Ankara Fame Dans Sporu Kupası organizasyonu ile 3. kez karşınızdaydık. FAME sporcuları ve sporcu velilerinden oluşan organizasyon ekibi olarak dans camiasını bir kez daha ağırlamış olmanın gururunu yaşıyoruz.

Yarışma hazırlık süreçleri boyunca desteklerini esirgemeyen FAME ailemize, antrenörlerimize, idarecilerimize, anne-babalarımıza, sporcularımıza, 

Kurulum ve toplanma aşamalarında emeklerini ortaya koyan sporcularımıza ve anne-babalarımıza,

Hakemlerimiz için en lezzetli atıştırmalıkları hazırlayan FAME annelerine,

ODTÜ GVO İdari Yönetimine ve güleryüzlü çalışkan personellerine,

Miniklerimizi en güzel hediyeler ile mutlu eden CABBAR Kırtasiye’ye,

Cuma-Cumartesi-Pazar günleri boyunca sağladığı yemekler için REVA Yemek’e,

Işık-Ses Sistemleri ile Kamera Çekimleri için WN Productions’a, 

İki gün boyunca sağlık servisleri için LÖSANTE’ye, 

Yarışma duyuruları sponsorumuz Radyo ODTÜ’ye,

Sunucularımız Başak ve Ceren’e,

Stant açarak yarışmamızı zenginleştiren Şakça, Glow-on-Stage ve T-dans’a,

Sabahın ilk saatlerinden gecenin sonuna kadar bizimle beraber yorulan fotoğraf sanatçılarımıza,

Yoğun programına rağmen yarışmamıza bizzat katılan başkanımız Tolgahan Çinkitaş ve TDSF Yönetimi’ne,

Etkinliğimize can veren dans camiasının sporcuları, antrenörleri, hakemleri ve kulüp yöneticilerine sonsuz teşekkürler.

Sporcularımızın aldıkları dereceler
Kulüplerarası Sırlama Yarışmaları
*
Kaan Polat-Dide Gözüyaşlı: Minikler 1 E1 6.lık
*Umut Yaman-Duru Nehir Gayretli: Minikler 2 D 3.lük
*Doruk Üstünay-Nehir Ulu: Yıldızlar 1 E 3.lük
*Yiğit Seğmen Akgül-Başak Okyay: Yıldızlar 1 C Latin 1.lik, Yıldızlar 1 C Standart 1.lik
*Mehmet Kaan Saraçoğlu-Melis Göksel: Yıldızlar 2 E 1.lik
*Tarık Yılmaz-Duru Karaca: Yıldızlar 2 C Latin 2.lik, Yıldızlar 2 C Standart 3.lük
*Batu Sandıraz-Nehir Çam: Yıldızlar 2 C Latin 3.lük, Yıldızlar 2 C Standart 2.lik
*Ulaş Irmak-Lidya Nil Güven: Yıldızlar 2 C Latin 5.lik, Yıldızlar 2 C Standart 5.lik
*Mert Fidan-Aylin Eda Ergün: Gençler E Latin 1.lik, Gençler E Standart 1.lik
*Berke Cem Özdemir-Heval Irmak Gayretli: Gençler C Latin 5.lik, Gençler D Standart 1.lik
*Yiğit Alemdaroğlu-Nehir Polat: Gençler C Latin 2.lik, Standart 1.lik
*Eren Çam-Sena Yılmaz: Gençler C Standart 4.lük
*Öykü Yılmaz/Barış Mehmet Zeytinci-Yetişkinler B Standart:1.lik

Ulusal Sıralama Yarışmaları
Tarık Yılmaz-Duru Karaca: Yıldızlar 2 Latin 3.lük, Yıldızlar 2 Standart 5.lik
Batu Sandıraz-Nehir Çam: Yıldızlar 2 Latin 5.lik, Yıldızlar 2 Standart 4.lük
Ulaş Irmak-Lidya Nil Güven: Yıldızlar 2 Latin 7.lik, Yıldızlar 2 Standart 6.lık
Mert FidanAylin Eda Ergün: Gençler Latin 11.lik, Gençler Standart 8.lik
Yiğit Alemdaroğlu-Nehir Polat: Gençler Latin 6.lık, Gençler Standart 1.lik
Berke Cem Özdemir-Heval Irmak Gayretli: Gençler Latin 10.luk-Gençler Standart 6.lık
Eren Çam-Sena Yılmaz: Gençler Standart 7.lik
Berk Can Aydoğan-Duru Karataş: Gençler Latin 4.lük-Gençler Standart 3.lük