Back to All Events

2016 Sene Sonu Gösterisi Bilet Satışları-Bilgilendirme Duyurusu


FAME 2016 SENE SONU GÖSTERİSİ - "Disney Prensesleri&Zaman Tüneli"
BİLET SATIŞLARI BİLGİLENDİRME DUYURUSU

 

Sevgili Velilerimiz ve Kursiyerlerimiz;

15 ve 16 Haziran 2016 tarihlerinde Cüneyt Gökçer Sahnesi'nde düzenleyeceğimiz Sene Sonu Gösterimizin biletleri ile ilgili ayrıntılı bilgi aşağıdaki gibidir:   
*Koltuk numarası kura ile seçilerek bilet satışı yapılacaktır.
*Kura ile belirlenen bilet satışları 12 Mayıs 2016 Perşembe günü başlayacak; 05 Haziran 2016 Pazar günü ile son bulacaktır.
*5 Haziran 2016 Pazar gününden itibaren, kalan tüm biletler kura ya da her hangi bir sayı kısıtlaması olmaksızın satışa sunulacaktır.
*Bilet fiyatları kişi başı 25 TL dir.

5 Haziran Pazar Gününe kadar:

*Kura biletleri ile bir öğrenci adına maksimum 4 bilet satın alınabilir.
*15 ve 16 Haziran günlerinde, yani her iki günde de sahne alacak öğrencilerimiz için,kura biletleri yine maksimum 4 adet olarak ve eğitmenlerimizce belirtilmiş olan gün için hazırlanmıştır. Grupların kura biletlerinin hangi güne hazırlandığı bilgisini aşağıda bulabilirsiniz.
*Biletler kapalı zarflar içinde, koltuk numaralarına göre yan yana 4adet olarak koyulacak ve rastgele seçtiğiniz zarf içindeki biletleri satın alabileceksiniz. (Salonun oturma düzenine göre bilet seçimi yapılamayacaktır. Seçmiş olduğunuz zarfı, bir başka zarf ile değiştirmeniz mümkün değildir).
*Seçilen kapalı zarf içindeki 4 biletin hepsini satın alma zorunluluğu yoktur; ihtiyacınızdan fazlası olan biletleri zarf seçimi yaptıktan hemen sonra bize iade edebilirsiniz.

5 Haziran Pazar Gününden Sonra:

* 4 Biletten daha fazla bilete ihtiyacı olanlar için;
Kuradan artan biletler tekrar satışa sunulacaktır. Bu sebepten dolayı, 5 Haziran tarihinde genel satış bittikten sonra, ek bilet ihtiyacı olan velilerimizin duyuruları takip etmesini ve yönetim ofisi ile iletişim halinde olmasını öneriyoruz.

Gösteri gruplarımızın sahne alacağı tarihler ile bilet alabilecekleri tarihler aşağıda belirtilmiştir.