Back to All Events

BİLET SATIŞLARI- BİLGİLENDİRME DUYURUSU


6-7 Haziran 2017 tarihlerinde Cüneyt Gökçer Sahnesi'nde düzenleyeceğimiz Sene Sonu Gösterilerimizin biletleri ile ilgili ayrıntılı bilgi aşağıdaki gibidir:  

*Koltuk numarası kura ile seçilerek bilet satışı yapılacaktır.
* Kura ile belirlenen bilet satışları 12 Mayıs 2017 Cuma  günü başlayacak; 28 Mayıs 2017 Pazar günü ile son bulacaktır.
*29 Mayıs 2017 Pazartesi gününden itibaren, kalan tüm biletler kura ya da her hangi bir sayı kısıtlaması olmaksızın satışa sunulacaktır.

 28 Mayıs 2017 Pazar Gününe kadar:
* Kura biletleri ile bir öğrenci adına maksimum 3 bilet satın alınabilir.
*6 ve 7 Haziran günlerinde, yani her iki günde de sahne alacak öğrencilerimiz için, kura biletleri yine maksimum 3 adet olarak ve eğitmenlerimizce belirtilmiş olan gün için hazırlanmıştır. Grupların kura biletlerinin hangi güne hazırlandığı bilgisini yandaki tabloda bulabilirsiniz. 
Biletler kapalı zarflar içinde, koltuk numaralarına göre yan yana 3 adet olarak koyulacak ve bu kapalı zarflar içerisinden rastgele bir adet zarf seçilecektir. (Salonun oturma düzenine göre bilet seçimi yapılamayacaktır. Seçmiş olduğunuz zarfı, bir başka zarf ile değiştirmeniz mümkün değildir).
* Seçilen kapalı zarf içindeki 3 biletin hepsini satın alma zorunluluğu yoktur; ihtiyacınızdan fazlası olan biletleri zarf seçimi yaptıktan hemen sonra bize iade edebilirsiniz.

28 Mayıs 2017 Pazar Gününden Sonra: 
* 3 Biletten daha fazla bilete ihtiyacı olanlar için artan biletleri tekrar satışa sunacağız. Bu sebepten dolayı, 28 Mayıs 2017 tarihinde genel satış bittikten sonra, ek bilet ihtiyacı olan velilerimizin duyuruları takip etmesini ve yönetim ofisi ile iletişim halinde olmasını öneriyoruz.